Object Hunt ikon

Object Hunt APK

v1.0.4

Object Hunt Açıklama

Object Hunt APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli saklambaç oyunu.


Evet, oyunumuz saklambaç oyunu. Ancak bu oyunda çok farklı bir saklambaç kurgusu sizi bekliyor. Zaten oyunun en eğlenceli özelliği de bu: saklanmak için bir eşya olmanız veya kusursuz bir köşe bulmanız gerekiyor. Saklanmanın püf noktası dikkat çekmemek veya göze çarpmamak. Ebe olan karakter çok dikkatli değilse sizi bulmak için dakikalarca uğraşacaktır. Ebe olma sırası size geldiğinde ise odadaki tüm eşya ve yerlere dikkatlice bakmanız, saklanmış karakterleri bulmanızda size yardımcı olacak. Tüm karakterleri sobelediğinizde oyunu kazanmış oluyorsunuz.


Object Hunt ücretsiz olarak sunulan bir oyun. Boş zamanları değerlendirmek ve eğlenceli oyun arayanlar için kesinlikle iyi bir seçenek. Object Hunt APK dosyasını indirip kurarak saklambaç oynamaya hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Object Hunt ekran görüntüleri Object Hunt ekran görüntüleri Object Hunt ekran görüntüleri Object Hunt ekran görüntüleri Object Hunt ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

GeliştiriciKwalee Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi22.01.2021 - 10:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme39

Dosya boyutu 86.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10743

GÜVENLİKİndireceğiniz Object Hunt APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kwalee.objecthide

APK imzası: dd8dcf1333bb20e793a9dfbfc1975d473a582ac6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder