Breed Animal Farm ikon

Breed Animal Farm APK

v2.1.944a (183)

Breed Animal Farm, şehir kurma ve çiftlik simülasyonunu bir araya getiren başarılı bir Android çiftlik oyunudur.

 

Sihirli bir çiftlik inşa ederek başlayacağınız oyunun ilerleyen bölümlerinde çiftliğinizi şehre dönüştürecek kadar büyütebiliyorsunuz. Bu çiftliğin en önemli özelliği ise dev yaratıkların saldırılarından kaçıp gökyüzüne sığınması. Yani çiftliğinizi gökyüzünde bulutların arasında inşa ediyor ve hayvancılık, bağ bahçe işleri ve ticaret gibi görevleri yine gökyüzünde yerine getiriyorsunuz. Yeri geldiğinde gökyüzünün sihirli özellikleri ile çiftlik işlerinizi kolayca yoluna koyabiliyorsunuz.

 

Breed Animal Farm'da çiftliğinizi istediğiniz şekilde dekore etmeniz mümkün. Bunun için kullanabileceğiniz onlarca bina yapısı ve çiftlik araçları bulunuyor. Tabii bunların hepsini çiftliğinizde kullanabilmek için hasat yapmaya başlamanız ve bunları ticaretle satmanız gerekiyor. Oyunun ticaret merkezi de oldukça anlaşılır bir şekilde geliştirildiği için tarım ürünlerinizi ve hayvanlarınızı yönetmekte zorlanmıyorsunuz.

 

Çiftlik oyunlarını sevenler için Breed Animal Farm hem sihirli yapısı ve gökyüzünde geçen çiftlik kurgusu ile oynaması çok keyifli bir oyun. Breed Animal Farm APK dosyasını ücretsiz indirerek sihrli çiftliğinizi inşa etmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Breed Animal Farm ekran görüntüleri Breed Animal Farm ekran görüntüleri Breed Animal Farm ekran görüntüleri Breed Animal Farm ekran görüntüleri Breed Animal Farm ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder