AirportPRG ikon

AirportPRG

v1.5.2

AirportPRG büyük bir havalimanının kontrolünü sağladığınız başarılı bir strateji oyunu.

 

AirportPRG'de havalimanındaki tüm kontrol sizde oluyor. Prag Ruzyne Havalimanın'da geçen oyunda tüm gelen ve giden uçaklar, yolcular, kargolar ve özel misafirler dahil tüm kontrolü elinizde tutuyorsunuz. Havalimanı'nın müdürü olarak en önemli göreviniz, yolcuların memnuniyeti. Bunu sağlamak için de havalimanını ihtiyaçları karşılayacak şekilde sürekli yenilemeniz gerekiyor.

 

Android oyun platformunda normalde uçuş simülatörleri popüler olur ancak AirportPRG sadece havalimanı kontorlü ile oldukça farklı bir oyun deneyimi sunuyor ve görünüşe göre bunda oldukça başarılı. Oyuna ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

AirportPRG nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AirportPRG APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.2

GeliştiriciHaug.land

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi26.02.2018 - 12:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme29

Dosya boyutu 108 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8312

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder