AirportPRG ikon

AirportPRG APK

v1.5.2

AirportPRG Açıklama

AirportPRG büyük bir havalimanının kontrolünü sağladığınız başarılı bir strateji oyunu.

 

AirportPRG'de havalimanındaki tüm kontrol sizde oluyor. Prag Ruzyne Havalimanın'da geçen oyunda tüm gelen ve giden uçaklar, yolcular, kargolar ve özel misafirler dahil tüm kontrolü elinizde tutuyorsunuz. Havalimanı'nın müdürü olarak en önemli göreviniz, yolcuların memnuniyeti. Bunu sağlamak için de havalimanını ihtiyaçları karşılayacak şekilde sürekli yenilemeniz gerekiyor.

 

Android oyun platformunda normalde uçuş simülatörleri popüler olur ancak AirportPRG sadece havalimanı kontorlü ile oldukça farklı bir oyun deneyimi sunuyor ve görünüşe göre bunda oldukça başarılı. Oyuna ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.2

GeliştiriciHaug.land

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi26.02.2018 - 12:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme31

Dosya boyutu 111 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8312

GÜVENLİKİndireceğiniz AirportPRG APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.HaugLand.AirportPRG

AirportPRG nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AirportPRG APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder