AirportPRG ikon

AirportPRG APK

v1.5.2

AirportPRG büyük bir havalimanının kontrolünü sağladığınız başarılı bir strateji oyunu.

 

AirportPRG'de havalimanındaki tüm kontrol sizde oluyor. Prag Ruzyne Havalimanın'da geçen oyunda tüm gelen ve giden uçaklar, yolcular, kargolar ve özel misafirler dahil tüm kontrolü elinizde tutuyorsunuz. Havalimanı'nın müdürü olarak en önemli göreviniz, yolcuların memnuniyeti. Bunu sağlamak için de havalimanını ihtiyaçları karşılayacak şekilde sürekli yenilemeniz gerekiyor.

 

Android oyun platformunda normalde uçuş simülatörleri popüler olur ancak AirportPRG sadece havalimanı kontorlü ile oldukça farklı bir oyun deneyimi sunuyor ve görünüşe göre bunda oldukça başarılı. Oyuna ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

AirportPRG nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AirportPRG APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri AirportPRG ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder