Angry Birds 2 ikon

Angry Birds 2 APK

v2.39.1

Android işletim sisteminin en sevilen oyunlarından birisi olan Angry Birds klasiği ikinci versiyonu ile karşınızda! Görsel ve hikaye olarak baştan başa yenilikler içeren Angry Birds 2 oyunu ücretsiz olarak indirilebiliyor ancak oyun içi alımlar ile daha fazla cana sahip olabiliyorsunuz.


Angry Birds 2 ile birlikte onlarca yeni bölüm oyunda sizleri bekliyor. Her bölümün farklı çevre tasarımlarıyla geliştirildiğini de belirtelim. Ücretsiz sunulan Angry Birds 2 APK dosyasını indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Angry Birds 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Angry Birds 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Angry Birds 2 ekran görüntüleri Angry Birds 2 ekran görüntüleri Angry Birds 2 ekran görüntüleri Angry Birds 2 ekran görüntüleri Angry Birds 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Angry Birds 2 APK son sürüm güncellemesi ile yeni ödüllerin olduğu Yıldızlararası Macera etkinliği eklenmiş.

Yorumlar

Angry Birds 2 için toplam 8 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Angry Birds 2 için
Sağolun varolun
Ziyaretçi6 yıl önce Angry Birds 2 için
Good
Ziyaretçi6 yıl önce Angry Birds 2 için
Süper saolun hileleri sınırsız elmas
caner200620066 yıl önce Angry Birds 2 için
Guzell
Ziyaretçi6 yıl önce Angry Birds 2 için
iyi