Wildscapes ikon

Wildscapes

v1.2.1.0

Wildscapes, sevimli hayvanların yaşaması için hayvanat bahçesi kurup yöneteceğiniz eğlenceli bir Android oyunudur.


Eğlenceli oyun kurgusuyla dikkat çeken Wildscapes, sevimli hayvanların hikayesini konu alıyor. Hayvanların yaşaması için bir hayvanat bahçesi kurarak oyuna başlıyor ve bir yönetici olarak eserinizi büyütmeye çalışıyorsunuz. Hayvanat bahçenizi geliştirmeniz için kafe, fıskiye ve çocuk parkı gibi birçok seçeneğiniz var. Ayrıca çevre dekorları ile hayalinizdeki hayvanat bahçesini hayata geçirebilirsiniz.


Wildscapes'te hayvanat bahçenizi hayalinizdeki gibi geliştirmek için küçük eşleştirme oyunları yer alıyor. Bu eşleştirme bölümlerini tamamlayarak para ödülleri kazanıyor ve geliştirme seçeneklerinin kilidini açabiliyorsunuz. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kontrolleri ile gayet keyifli bir oyun deneyimi sunan Wildscapes tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Kendi hayvanat bahçenizi kurmak ve eğlenceli zamanlar geçirmek için Wildscapes APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Wildscapes ekran görüntüleri Wildscapes ekran görüntüleri Wildscapes ekran görüntüleri Wildscapes ekran görüntüleri Wildscapes ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1.0

GeliştiriciPlayrix

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi26.08.2019 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme23

Dosya boyutu 103 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9825

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder