Car Wash & Modify & Race v1.0.201 ikon

Car Wash & Modify & Race v1.0.201 APK

Car Wash & Modify & Race v1.0.201 Açıklama

Bize araçlarımızı yarışa hazırlamamızda yardım etmeye ne dersiniz? Hem de araçlar yarışa hazır hale geldiğinde onlardan birinin pilotu sen olacaksın. Haydi! Bizleri daha fazla bekletme. Garajdaki arabalarımız sıkıntıdan patlamak üzere. Onlara bugün hareketli, aksiyon ve hız dolu bir gün yaşatalım.


Nasıl Oynanır?


Oyun açıldıktan sonra play ile giriş yaparak sana vereceğimiz görevleri yerine getirmeye başlayabilirsin. İlk görevin sana verilen ilk arabayı yarışa hazırlamak. Garajda gördüğün kilitli olan diğer arabaları, oyun sonundaki yarışta kazandığın paralar ile satın alabilirsin. Öncelikle garajda beklerken tozlanan aracını temizlemelisin. Yarışa kirli arabayla çıkacağını düşünmüyorsun değil mi? Çünkü, yarış alanından binlerce seyircinin gözü senin üzerinde olacak. O yüzden araban mümkün olduğunca temiz ve parlak olmalı.


Yıkama kısmı beş aşamadan oluşuyor; birinci aşamada su tabancası ile aracın kabaca ilk yıkamasını yapacaksın.

İkinci aşamada sana verilen yıkama süngeri ile aracın her yerini güzelce köpüklemen gerekiyor.

Üçüncü aşamada köpüklerle kaplanan aracı su tabancası ile durulayarak sonraki asamaya hazırlayacaksın.

Dördüncü aşamada aracı sana verilen kurutma makinesi ile tamamen kurutmalısın. Fakat dikkat et, üzerinde hiç su damlası kalmasın çünkü cilalama aşamasında problem olabilir.

Beşinci ve son aşamada cila makinesi ile aracı parlatacaksın.

Tebrikler! Yıkama kısmı tamamlandı.


Şimdi bir sonraki kısma geçiyoruz. Bu kısımda görsel yeteneklerini kullanarak aracın rengini, jantlarını değiştirebilir ve yarış için hazırladığımız stikırlardan dilediğini seçerek arabanı daha da çekici hale getirebilirsin. Eğer aracın yeterince güzel göründüğünü düşünüyorsan, artık yarışa başlayabiliriz.


Yarış kısmında gaza bas ve oyunun tadını çıkar. Ama burada da bir görevin var; diğer araçlara ve engellere çarpmadan yoldaki altın paraları toplamalısın. Yeterince para kazandığında bir sonraki aracın kilidi açılacak ve yarış sonra erecektir. Simdi başa dönerek kilidi acılan aracı satın alabilir ve yeni maceralara atılabilirsin.Hızlı ve dikkatli sür ve aynı zamanda eğlenmeyi unutma.

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 yıl önce

Eklenme tarihi20.09.2014 - 19:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8379

Dosya boyutu 21.2 MB

Paylaşanozgunsandal

CepdeID 6035

GÜVENLİKİndireceğiniz Car Wash & Modify & Race v1.0.201 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: air.com.rhmgames.CarWashAndSpaAndCarRace

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.8

14 kullanıcı oyuna göre

Car Wash & Modify & Race v1.0.201 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Joyteam10 yıl önce
Çok iyi yaa. Sonundaki yarış oyunu ise harika. Bütün arabaları açmaya çalışıyorum.
ozgunsandal10 yıl önce
Arkadaşlar Google Play'den indirmeniz kurulum için daha kolay ve bizim için daha faydalı olacaktır. Teşekkürler.
Ziyaretçi10 yıl önce
ABİ lütfen şu siteye büyük şaka savaşı ve Hungry Shark evolution hileliyi yükleyin lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen