Vineyard Valley: Eşleştirme ve Patlatma Oyunu ikon

Vineyard Valley: Eşleştirme ve Patlatma Oyunu APK

v1.8.19

Vineyard Valley, aşk, gizem ve bulmacanın bir arada yer aldığı eğlenceli bir eşleştirme oyunudur.


Geniş oyun hikayesiyle dikkat çeken Vineyard Valley'de oyun karakterinin sıfırdan başladığı büyük bir hikayeye katılıyorsunuz. Ayşe Teyze ve Alara isimli karakterlerin yönettiği kafeyi yönetme ve geliştirme görevi tamamen size ait. Bunu yapabilmek için eşleştirme tarzı bulmaca oyunları oynayarak puanlar topluyorsunuz. Daha sonra kafenin ihtiyacı olan eşyaları satın alarak yeniliyor ve geliştiriyorsunuz.


Vineyard Valley'in en dikkat çeken özelliği karakterlerin hayatını da yönlendiriyor olmanız. Kafelere gelen müşterilerin memnuniyeti olduğu kadar Ayşe Teyze ve Alara'nın arkadaşlarıyla olan ilişkilerini de sizin kontrol etmeniz gerekiyor. Yapacağınız tercihler karakterlerin hayatını hem doğrudan etkiliyor hem de oyundaki kaderinizi belirliyor. Erken mi pes edeceksiniz, yoksa karakterler yaşlanana kadar oyuna devam mı edeceksiniz? Tüm seçim size ait.


Vineyard Valley: Eşleştirme ve Patlatma Oyunu detaylı grafik modellemesi ve akıcı oyun grafikleri ile oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz oyunu oynamak için Vineyard Valley APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Vineyard Valley: Eşleştirme ve Patlatma Oyunu ekran görüntüleri Vineyard Valley: Eşleştirme ve Patlatma Oyunu ekran görüntüleri Vineyard Valley: Eşleştirme ve Patlatma Oyunu ekran görüntüleri Vineyard Valley: Eşleştirme ve Patlatma Oyunu ekran görüntüleri Vineyard Valley: Eşleştirme ve Patlatma Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder