Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » Benim Konuşan Hank'im

Benim Konuşan Hank'im

v1.4.2.26
reklamlar
Benim Konuşan Hank'im
Benim Konuşan Hank'im ekran görüntüleri Benim Konuşan Hank'im ekran görüntüleri Benim Konuşan Hank'im ekran görüntüleri Benim Konuşan Hank'im ekran görüntüleri Benim Konuşan Hank'im ekran görüntüleri Benim Konuşan Hank'im tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Benim Konuşan Hank'im Açıklama

Konuşan Tom ve Konuşan Angela oyunları ile oldukça iyi işler yapan Outfit7, sevimli hayvan bakıcılığı oyunlarını Benim Konuşan Hank'im ile büyütmeye devam ediyor.

 

Sevimli köpek Hank'in gelişiminde ve tropik adalara doğru çıkacağı eğlence dolu maceralarda size ihtiyacı var. Tuvalet ihtiyacından yemek yeme ve uyumaya kadar hiçbir şeyi tek başına yapamayan sevimli Hank, diğer hayvanların fotoğraflarını çekmek için Hawaii'nin de dahil olduğu tropik adalara giderken ona eşlik etmeli ve onunla birlikte özel görevleri başarıyla tamamlamalısınız.

 

Hank'in görevlerinden kazanacağı altın ve kristal ödülleriyle ona yeni oyuncaklar, kıyafetler ve yiyecekler alabiliyorsunuz. Ayrıca Hank'in tropik ada macerasında edindiği küçük dostlarına hediyeler alarak Hank'i mutlu edebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Eşleştirme tabanlı yeni mini oyun eklendi,

Video izleme karşılığında yiyecek kazanma imkanı getirildi,

Hayvan bahşiş kavanozu eklendi.

reklamlar

Benim Konuşan Hank'im Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: