Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion ikon

Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion APK

v1.35

Monster Farm oyunu ile canavarların çiftlik macerasına ortak olun.


Tam adı Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion olan oyun çiftlik türünde. Ancak bu sefer oyunun kahramanları köylüler değil; zombiler, canavarlar ve büyülenmiş canlılardan oluşuyor. Oyun hikayesine göre kasabanın yakınlarında gerçekleşen bir zombi katliamı sonrası yeniden bir düzen kuruluyor ve bu hikayede kendi çiftliğinizi kurarak oyuna başlıyorsunuz.


Monster Farm'da bir çiftlik oyunundan bekleyeceğiniz hemen her şey var: Tahıl ve tarım ürünleri yetiştirmek, günlük görevlerle bahçe bakımı, traktör ve benzeri araçlarla taşımacılık gibi çiftlik oyunlarında gördüğümüz hemen her şey oyunda yer alıyor. Elbette bazı farklar var. Canvarların macera dolu hikayesinde hemen her şey sihirli ve bu sihre uygun olarak farklı ürünler yetişebiliyor. Size düşen en önemli görev çiftliğinizdeki tarım ürünleri ile büyütmek ve geliştirmek.


foranj stüdyosunun geliştirdiği oyun gayet başarılı grafiklere sahip. Akıcı oyun kurgusu sayesinde de ortaya akıcı bir çiftlik oyunu çıkmış. Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion ekran görüntüleri Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion ekran görüntüleri Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion ekran görüntüleri Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion ekran görüntüleri Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder