Halloween Farm: Monster Family ikon

Halloween Farm: Monster Family APK

v2.11

Halloween Farm: Monster Family Açıklama

Monster Farm oyunu ile canavarların çiftlik macerasına ortak olun.


Tam adı Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion olan oyun çiftlik türünde. Ancak bu sefer oyunun kahramanları köylüler değil; zombiler, canavarlar ve büyülenmiş canlılardan oluşuyor. Oyun hikayesine göre kasabanın yakınlarında gerçekleşen bir zombi katliamı sonrası yeniden bir düzen kuruluyor ve bu hikayede kendi çiftliğinizi kurarak oyuna başlıyorsunuz.


Monster Farm'da bir çiftlik oyunundan bekleyeceğiniz hemen her şey var: Tahıl ve tarım ürünleri yetiştirmek, günlük görevlerle bahçe bakımı, traktör ve benzeri araçlarla taşımacılık gibi çiftlik oyunlarında gördüğümüz hemen her şey oyunda yer alıyor. Elbette bazı farklar var. Canvarların macera dolu hikayesinde hemen her şey sihirli ve bu sihre uygun olarak farklı ürünler yetişebiliyor. Size düşen en önemli görev çiftliğinizdeki tarım ürünleri ile büyütmek ve geliştirmek.


foranj stüdyosunun geliştirdiği oyun gayet başarılı grafiklere sahip. Akıcı oyun kurgusu sayesinde de ortaya akıcı bir çiftlik oyunu çıkmış. Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Halloween Farm: Monster Family APK son sürüm güncellemesinde oyundaki eski odalar geliştirilmiş, oyun arayüzü yenilenmiş, oyun performansı optimize edilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Halloween Farm: Monster Family ekran görüntüleri Halloween Farm: Monster Family ekran görüntüleri Halloween Farm: Monster Family ekran görüntüleri Halloween Farm: Monster Family ekran görüntüleri Halloween Farm: Monster Family ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.11

Geliştiriciforanj

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi23.10.2019 - 18:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme23

Dosya boyutu 115 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9919

GÜVENLİKİndireceğiniz Halloween Farm: Monster Family APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.foranj.monsterfarm

APK imzası: b2f0815a382acb46521c06a25abb0951ac116308

Halloween Farm: Monster Family eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Halloween Farm: Monster Family versiyonları:
  • 1. Monster Farm: Happy Ghost Village & Witch Mansion v1.35

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder