The Fishercat ikon

The Fishercat APK

v4.0.1

The Fishercat, kedilerle balık avlayacağınız eğlenceli bir Android oyunudur.


Balık tutma olan oyunu The Fishercat'te kontrolünüzdeki sevimli bir kedi ile balık avlayarak eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Oyunda derin bir deniz içerisinde başlıyorsunuz. İlk başta baluk tutmanızı sağlayan olta çok güçlü olmuyor, ancak yine de kedinizin koleksiyonunu genişletmeye yetecek kapasitede. Balığa hedef almak ve atış yapmak için parmağınızı ekranda sürüklemeniz yetiyor. Küçük balıklar hemen yakalanırken büyük balıklar biraz uğraştırıyor.


Oyun içerisinde 150'den fazla balık türü var. Elinizdeki olta güçlendikçe, tutmanız gereken balıkların boyutu da artıyor. Bu nedenle oyundan kazanacağınız puan ödülleriyle yeni ve daha güçlü olta satın almanız şart. Ayrıca ilerleyen bölümlerde köpek balığı ve balina gibi devasa balıkları avlamak için zıpkınların kilidi de açılıyor.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri oldukça başarılı. Deniz altında geçen oyun hikayesi sayesinde oyunun dinlendirici bir etkisi de var. Oynaması hem basit hem de eğlenceli olan The Fishercat her oyuncunun bir kere denemesi gereken bir yapım. The Fishercat APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek hemen oynayabilirsiniz.

The Fishercat ekran görüntüleri The Fishercat ekran görüntüleri The Fishercat ekran görüntüleri The Fishercat ekran görüntüleri The Fishercat ekran görüntüleri

Yorumlar

The Fishercat için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce The Fishercat v4.0.1 için
Oyunu yüklemedim ama oyun güzel.