Papers Grade, Please! ikon

Papers Grade, Please! APK

v1.380

Papers Grade, Please! APK, öğrencilerin sınavlarını inceleyip puan vereceğiniz keyifli bir Android oyunu.


Öğretmen olarak oynayacağınız Papers Grade oyununda, öğrencilerin sınav sorularına doğru yanıt verip vermediğini kontrol ederek puan veriyorsunuz. Göreviniz hem basit hem de keyifli. Öğrencilerin cevabı yanlışsa düşük puan, doğru ise yüksek puan vermeniz gerekiyor. Bazı öğrenciler ise verdikleri cevaplarla sizi bile şaşırtacak.


Boş zamanlarınızı değerlendirmek için Android oyun arıyorsanız, Papers Grade, Please! oyunu tam size göre. Papers Grade, Please! APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Papers Grade, Please! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Papers Grade, Please! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Papers Grade, Please! ekran görüntüleri Papers Grade, Please! ekran görüntüleri Papers Grade, Please! ekran görüntüleri Papers Grade, Please! ekran görüntüleri Papers Grade, Please! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder