Papers Grade, Please! ikon

Papers Grade, Please! APK

v1.380

Papers Grade, Please! Açıklama

Papers Grade, Please! APK, öğrencilerin sınavlarını inceleyip puan vereceğiniz keyifli bir Android oyunu.


Öğretmen olarak oynayacağınız Papers Grade oyununda, öğrencilerin sınav sorularına doğru yanıt verip vermediğini kontrol ederek puan veriyorsunuz. Göreviniz hem basit hem de keyifli. Öğrencilerin cevabı yanlışsa düşük puan, doğru ise yüksek puan vermeniz gerekiyor. Bazı öğrenciler ise verdikleri cevaplarla sizi bile şaşırtacak.


Boş zamanlarınızı değerlendirmek için Android oyun arıyorsanız, Papers Grade, Please! oyunu tam size göre. Papers Grade, Please! APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Papers Grade, Please! ekran görüntüleri Papers Grade, Please! ekran görüntüleri Papers Grade, Please! ekran görüntüleri Papers Grade, Please! ekran görüntüleri Papers Grade, Please! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.380

GeliştiriciLion Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi16.10.2020 - 11:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme75

Dosya boyutu 58.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10614

GÜVENLİKİndireceğiniz Papers Grade, Please! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hyperdivestudio.papersgradeplease

APK imzası: 3fab205e776eda98d198cd9f72bb73f176d39039

Papers Grade, Please! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Papers Grade, Please! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder