Konuşan Tom Arkadaşlarım ikon

Konuşan Tom Arkadaşlarım APK

v2.3.2.7137

Konuşan Tom Arkadaşlarım, popüler sanal evcil hayvan Tom ve arkadaşlarının hikayesini konu alan eğlenceli bir Android oyunu.


Konuşan Tom serisinden bildiğimiz sevimli kedi Tom, bu sefer altı en iyi arkadaşıyla eğlenceli bir oyunda karşımıza çıkıyor. Tom, Angela, Hank, Ginger, Benn ve Becca bu oyunda hep bir arada. Bu altı arkadaşla birlikte oynamak için Konuşan Tom Arkadaşlarım APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyunun hikayesi ise oldukça eğlenceli. Bir evde yaşayan arkadaşların hayatına ortak olacak, onlarla mini oyunlar oynayarak eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.


Konuşan Tom Arkadaşlarım temel olarak diğer sanal evcil hayvan oyunları ile benzer içeriğe sahip. Sevimli kedi ve köpek arkadaşların beslenmesi, yetenekleri, temizliği ve hayatları ile ilgili tüm detayları siz kontrol ediyorsunuz. Yani oyundaki görevleriniz bu konularda. Uyku vakti geldiğinde onları uyutmak, acıktıklarında onlara yemek vermek ve tabii ki eğlenmek istediklerinde onlarla mini oyunlar oynamak gibi ilgi çeken görevleriniz bulunuyor.


Bu oyunun en sevdiğimiz özelliği, Tom ve arkadaşlarının yaşadığı evi tamamen sizin belirliyor olmanız. Evin dekorasyonu, odaların tasarımları ve tabii ki evde bulunan eşyaları belirleme şansınız var. Üstelik bunları sadece evle ilgili değil, bu sevimli dostlarımızın kıyafetleri için de yapmanız gerekiyor. Geniş oyun içeriği ile birlikte geniş bir şehir haritası oyunun keyfini arttırıyor.


Outfit7 ekibinin geliştirdiği Konuşan Tom Arkadaşlarım, Konuşan Tom, Benim Henk'im ve Angela gibi popüler oyunlar gibi oldukça eğlenceli içeriğe sahip. Android sanal evcil hayvan yetiştirme oyunlarını seviyorsanız, bu oyun tam size göre diyebiliriz. Konuşan Tom Arkadaşlarım APK dosyasını hemen indirin, Tom ve arkadaşlarının eğlence dolu dünyasına adım atın. İyi oyunlar.

Konuşan Tom Arkadaşlarım ekran görüntüleri Konuşan Tom Arkadaşlarım ekran görüntüleri Konuşan Tom Arkadaşlarım ekran görüntüleri Konuşan Tom Arkadaşlarım ekran görüntüleri Konuşan Tom Arkadaşlarım ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Konuşan Tom Arkadaşlarım APK son sürüm güncellemesinde oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Konuşan Tom Arkadaşlarım için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Konuşan Tom Arkadaşlarım v1.9.1.2 için
Mustafa ile ilgili er