Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » Benim Konuşan Angela'm

Benim Konuşan Angela'm

v3.0.0.45
sponsorlu bağlantılar
Benim Konuşan Angela'm
Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Benim Konuşan Angela'm Açıklama

Android'in klasik oyun serisi haline gelen konuşan kedi serisi dişi versiyonu Benim Konuşan Angela'm ile kullanıcılar için çeşitlilik sunuyor.

 

Oyunda sevimli bebek haliyle bulunan sanal hayvanımız Angela'nın tüm bakımları sizden soruluyor. Süperstar olmak isteyen Angela için gerektiğinde şarkı bile söyleyebilirsiniz. Elbette bu kadar değil, Angela'nın makyajından kıyafetlerine kadar hazırlanmasına yardım etmeli ve onunla küçük oyunlar oynamalısınız.

 

Oyuncular için günlük görevler ve mini oyunlar sunan Benim Konuşan Angela'm, sosyal ağ bağlantısı ile arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza da müsade ediyor. Böylece sosyal medya hesaplarınızı oyuna ekleyerek sevimli kedi Angela'nın gelişimini arkadaşlarınıza gösterebilir, hatta onlardan yardım isteyebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Benim Konuşan Angela'm v3.0.0.45 sürümüyle gelen yenilikler:

 

- Bahar mevsimine özgü oyunlar ve tema düzenlemeleri,

- Yeni çiçekli elbise ile Angela'yı gezintiye çıkarın,

- Yeni bahar çıkartmaları.

sponsorlu bağlantılar

Benim Konuşan Angela'm Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: