Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Klasik Oyunlar » Benim Konuşan Angela'm

Benim Konuşan Angela'm

v3.1.3.37
reklamlar
Benim Konuşan Angela'm
Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Benim Konuşan Angela'm Açıklama

Android'in klasik oyun serisi haline gelen konuşan kedi serisi dişi versiyonu Benim Konuşan Angela'm ile kullanıcılar için çeşitlilik sunuyor.

 

Oyunda sevimli bebek haliyle bulunan sanal hayvanımız Angela'nın tüm bakımları sizden soruluyor. Süperstar olmak isteyen Angela için gerektiğinde şarkı bile söyleyebilirsiniz. Elbette bu kadar değil, Angela'nın makyajından kıyafetlerine kadar hazırlanmasına yardım etmeli ve onunla küçük oyunlar oynamalısınız.

 

Oyuncular için günlük görevler ve mini oyunlar sunan Benim Konuşan Angela'm, sosyal ağ bağlantısı ile arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza da müsade ediyor. Böylece sosyal medya hesaplarınızı oyuna ekleyerek sevimli kedi Angela'nın gelişimini arkadaşlarınıza gösterebilir, hatta onlardan yardım isteyebilirsiniz.

Güncelleme Notları

Angela ayakkabı alışverişine çıkıyor, O'na eşlik etmeyi unutmayın,

Angela'nın tasarladığı elbiselerden moda akımı başlıyor,

Moda stüdyosu manzarası ve yeni çıkartma koleksiyonu eklendi.

reklamlar

Benim Konuşan Angela'm Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: