Benim Konuşan Angela'm ikon

Benim Konuşan Angela'm

v4.1.4.372

Android'in klasik oyun serisi haline gelen konuşan kedi serisi dişi versiyonu Benim Konuşan Angela'm ile kullanıcılar için çeşitlilik sunuyor.

 

Oyunda sevimli bebek haliyle bulunan sanal hayvanımız Angela'nın tüm bakımları sizden soruluyor. Süperstar olmak isteyen Angela için gerektiğinde şarkı bile söyleyebilirsiniz. Elbette bu kadar değil, Angela'nın makyajından kıyafetlerine kadar hazırlanmasına yardım etmeli ve onunla küçük oyunlar oynamalısınız.

 

Oyuncular için günlük görevler ve mini oyunlar sunan Benim Konuşan Angela'm, sosyal ağ bağlantısı ile arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza da müsade ediyor. Böylece sosyal medya hesaplarınızı oyuna ekleyerek sevimli kedi Angela'nın gelişimini arkadaşlarınıza gösterebilir, hatta onlardan yardım isteyebilirsiniz.

Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri Benim Konuşan Angela'm ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Benim Konuşan Angela son sürüm APK ile bilrikte yeni dans figürleri, makyaj setleri ve bahar mevsimine özel çiçekli bahçe seni bekliyor. Benim Konuşan Angela'm APK dosyasını hızlıca indirin ve hemen oynayın.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.1.4.372

GeliştiriciOutfit7 Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi30.11.2017 - 11:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme43624

Dosya boyutu 98.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7298

Güvenlik seçicileri
Benim Konuşan Angela'm eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Benim Konuşan Angela'm versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder