Puzzle Go : classic puzzles all in one ikon

Puzzle Go : classic puzzles all in one APK

v1.6.009

Puzzle Go : classic puzzles all in one Açıklama

Puzzle Go, oynaması gayet eğlenceli bir Android puzzle ve eşleştirme oyunudur.


Klasik eşleştirme bulmacası olan puzzle oynaması hem kolay hem de gayet eğlenceli oyunlar arasında yer alıyor. Puzzle Go oyunu da bu alandaki hemen her oyunu barındıran bir içeriğe sahip. Sudoku, çılgın sayı ve eşleştirme tarzı olan hemen hemen tüm puzzle bulmacalarına oyunda yer verilmiş. Bu sayede bir bulmacadan sıkılırsanız, öbürüne geçerek devam edebiliyorsunuz.


Android Puzzle Go oyunu özellikle mantık ve matematik tabanlı bulmaca oyunlarını sevenlerin tercih etmesi gereken bir oyun. Ayrıca, boş zamanlarınızı değerlendirmek için de gayet iyi bir alternatif. Puzzle Go APK dosyasını ücretsiz indirip oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Puzzle Go : classic puzzles all in one ekran görüntüleri Puzzle Go : classic puzzles all in one ekran görüntüleri Puzzle Go : classic puzzles all in one ekran görüntüleri Puzzle Go : classic puzzles all in one ekran görüntüleri Puzzle Go : classic puzzles all in one ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.009

GeliştiriciHiggs Game

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi16.01.2020 - 13:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme18

Dosya boyutu 28.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10094

GÜVENLİKİndireceğiniz Puzzle Go : classic puzzles all in one APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.xdo.crazynumber

APK imzası: ea5dad8eebb9b5b051151355339f97b5523064c0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder