Minecraft Earth ikon

Minecraft Earth APK

v0.33.0

Minecraft Earth oyunu ile Minecraft gerçek dünyaya taşınıyor. Artırılmış gerçeklik olarak geliştirilen oyunu oynamak için Minecraft Earth APK dosyasını hemen indirip kurun.


AR (artırılmış gerçeklik) tabanlı geliştirilen Minecraft Earth, gerçek dünyada kendi Minecraft evreninizi kurmanızı sağlayan yepyeni bir oyun. Marketplace dahil Minecraft'ta yer alan birçok özellik bu oyunda da yer alıyor. Oyunun oynanışı ise gayet keyifli: telefonunuzun kamerasını kullanarak sokağınızda, evinizin bir köşesinde veya bulunduğunuz herhangi bir yerde kendi Minecraft dünyanızı oluşturabiliyorsunuz. Bloklar, kazmalar ve hemen tüm inşa malzemeleri Minecraft Earth'ta da kullanılabiliyor.


Mojang tarafından geliştirilen oyun Minecraft APK gibi ücretli değil, tamamen ücretsiz oynamak mümkün. Oyunu hemen oynamaya başlamak için Minecraft Earth APK dosyasını indirin ve XBOX hesabınızla oturum açın. Daha sonra AR teknolojisine sahip Minecraft Earth macerasına başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Minecraft Earth ekran görüntüleri Minecraft Earth ekran görüntüleri Minecraft Earth ekran görüntüleri Minecraft Earth ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Minecraft Earth APK son sürüm güncellemesinde;

Süper sezon dahil birçok yeni görev eklenmiş,

Yeni moblar ve variantlar eklenmiş.

Yorumlar

Minecraft Earth için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Minecraft Earth v0.33.0 için
ben yüklüyom bakalım
Ziyaretçi2 yıl önce Minecraft Earth v0.12.0 için
Hesap mesap istiyor yazdim olmadi
Ziyaretçi2 yıl önce Minecraft Earth v2019.1125.19.0 için
Ya hesap niye istiyo hadi hesap kurdum kod gelmiyo yeniliyorum yine gelmiyor sildim tekrar indiremiyorum
Ziyaretçi2 yıl önce Minecraft Earth v2019.0918.38.0 için
Hesap istiyor sildim
Ziyaretçi2 yıl önce Minecraft Earth v1.0 - KAPALI BETA için
Daha oyun çıkmadıysa milleti telaşlandırma la elim kolum titredi