Pixel Worlds ikon

Pixel Worlds APK

v1.3.52

Sanal dünya oyunu Pixel Worlds ile kendi dünyalarınızı kurup istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.

 

Minecraft PE'ye benzer bir oyun yapısı olan Pixel Worlds'te istediğiniz kadar dünya inşa etme şansınız var. Duvar blokları, mobilyalar, giysiler, araç gereçler ve yabani canlılara karşı kullanabileceğiniz silahlar oyun sırasında kullanabileceğiniz materyallerden bazıları. Bu materyallerin hepsi ilk başta size verilmiyor, bazılarını ticaret yöntemiyle satın almanız gerekiyor. Pixel Worlds'ün en eğlenceli yanlarından birisi, diğer oyuncuların kurduğu dünyalardaki oyunlara katılabilmeniz. Topluluk halinde yapılan bu oyunlarda göstereceğiniz başarılar hem oyun puanınızı hem de karakterinizin yeteneklerini arttırmanızı sağlıyor. 

 

Piksel grafiklerle işlenen sanal dünya oyunu akıcı görüntü kalitesi ve çok oyunculu hikayesiyle sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Ücretsiz APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Pixel Worlds ekran görüntüleri Pixel Worlds ekran görüntüleri Pixel Worlds ekran görüntüleri Pixel Worlds ekran görüntüleri Pixel Worlds ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tamamen yeni bölüm: Noob World Lock,

Yeni sınırlı zaman etkinliği,

Gizli Laboratuvar etkinliği için yeni süper kahraman,

5 yeni öğe,

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Pixel Worlds için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Pixel Worlds v1.3.52 için
Çoook ama ama çok iyi