Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Pixel Worlds

Pixel Worlds

v1.1.00
reklamlar
Pixel Worlds
Pixel Worlds ekran görüntüleri Pixel Worlds ekran görüntüleri Pixel Worlds ekran görüntüleri Pixel Worlds ekran görüntüleri Pixel Worlds ekran görüntüleri Pixel Worlds tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Pixel Worlds Açıklama

Sanal dünya oyunu Pixel Worlds ile kendi dünyalarınızı kurup istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.

 

Minecraft PE'ye benzer bir oyun yapısı olan Pixel Worlds'te istediğiniz kadar dünya inşa etme şansınız var. Duvar blokları, mobilyalar, giysiler, araç gereçler ve yabani canlılara karşı kullanabileceğiniz silahlar oyun sırasında kullanabileceğiniz materyallerden bazıları. Bu materyallerin hepsi ilk başta size verilmiyor, bazılarını ticaret yöntemiyle satın almanız gerekiyor. Pixel Worlds'ün en eğlenceli yanlarından birisi, diğer oyuncuların kurduğu dünyalardaki oyunlara katılabilmeniz. Topluluk halinde yapılan bu oyunlarda göstereceğiniz başarılar hem oyun puanınızı hem de karakterinizin yeteneklerini arttırmanızı sağlıyor. 

 

Piksel grafiklerle işlenen sanal dünya oyunu akıcı görüntü kalitesi ve çok oyunculu hikayesiyle sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. Ücretsiz APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Pixel Worlds Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: