Sudoku ikon

Sudoku APK

v5.4.1

Sudoku Açıklama

Easybrain stüdyosunun geliştirdiği Sudoku Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz en iyi bulmaca oyunlarından birisi.


Oyunda hem yeni başlayan hem de ileri seviye oyuncular için farklı zorluk seviyeleri bulunuyor. Size uygun olanı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Seviyeniz ilerledikçe tabi karşınıza gelen Sudoku masalarının zorluğu da artıyor. Sudoku gibi oyunların en büyük faydası şüphesiz beyin egzersizi yapmasında. Bu nedenle oyunda beyin egzersizi, mantıksal düşünme ve hafıza güçlendirme için farklı modlar bulunuyor.


Google Play üzerinde çok farklı Sudoku oyunu var. Ancak bu paylaştığımız oyun, destekleyen akıllı telefonlar için kalem desteği sunması ve otomatik hata kontrolü özelliğiyle diğerlerinden öne çıkıyor. Sürekli Sudoku oynamayı sevenler için ayrıca günlük mücadeleler de bulunuyor.


Sudoku nasıl oynanır?

Sudoku oynamak için en önemli kural dikkat. Oyunda 3x3 karelerin birleşiminden oluşan 9x9 bir alan bulunur, örnek bir Sudoku formunu aşağıdaki ekran görüntülerinde görebilirsiniz. Bu alandaki her satır ve sütunu farklı sayılarla doldurmanız gerekiyor. Yani hem yan yana hem de alt alta gelecek bu rakamları her defasında bir kere kullanmanız şart.

Son güncellemede neler var?

Sudoku APK son sürüm güncellemesinde oyun performansı geliştirilmiş.

Sudoku ekran görüntüleri Sudoku ekran görüntüleri Sudoku ekran görüntüleri Sudoku ekran görüntüleri Sudoku ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.4.1

GeliştiriciEasybrain

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi19.02.2018 - 21:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme45

Dosya boyutu 92.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8276

GÜVENLİKİndireceğiniz Sudoku APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.easybrain.sudoku.android

APK imzası: e9b2816ebb149feaeafcdec5cc2e2842e5508e6b

Sudoku eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Sudoku versiyonları:
  • 1. Sudoku v1.2.4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder