Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Masa Oyunları » Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

v3.15.0
reklamlar
Çanak Okey Plus
Çanak Okey Plus ekran görüntüleri Çanak Okey Plus ekran görüntüleri Çanak Okey Plus ekran görüntüleri Çanak Okey Plus ekran görüntüleri Çanak Okey Plus ekran görüntüleri Çanak Okey Plus tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Çanak Okey Plus Açıklama

Milyonlarca oyuncunun oynadığı Çanak Okey Plus gelişmiş özelilkleri sayesinde okey seven kullanıcıların favorisi durumunda.

 

Çanak Okey Plus'ta oyunlara katılabilmek için Facebook hesabınızı oyuna bağlamanız veya kısıtlı özelliklere sahip misafir girişi yapmanız gerekiyor. Ardından zorluklarına göre sınıflandırılan okey odalarına giriş yaparak hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz. Kendinize güveniyorsanız zor seviyeden başlayabilirsiniz, ancak sürekli yenilmeniz durumunda kişisel seviyenizin yavaş ilerleyeceğini bilmeniz gerekiyor.

 

Oyundaki arkadaşlık sistemini hem gerçek arkadaşlarınız hem de diğer oyuncular için kullanabiliyorsunuz. Ayrıca hem arkadaş listenizdeki hem de oyun sırasında diğer oyuncularla sohbet etme imkanınız var. Sohbet sistemi sayesinde arkadaş listenizi de genişletmeniz mümkün, daha sonra haberleşerek kendinize özel masa açabiliyor ve birlikte oynamanın keyfini çıkarabiliyorsunuz.

 

Çanak Okey Plus'ta diğer okey oyunlarından farklı olarak müzik dinleme özelliği de bulunuyor. Oyun oynarken müzik dinlemeyi sevenler için geliştirilen bu özelliği kullanmak için oyundaki müzik listesinden dinlemek istediğiniz parçaları seçiyorsunuz. Siz oynamaya başladığınızda seçtiğiniz müzikler de arkaplanda çalmaya başlıyor.

reklamlar

Çanak Okey Plus Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 7 gün önce Çanak Okey Plus v3.15.0 İçin
oyunda ban yiyeli 3 yıl oldu hala açılmadı yeter artık açın ya
Ziyaretçi 14 gün önce Çanak Okey Plus v3.15.0 İçin
beğen 4 beğenme 1
Ziyaretçi 14 gün önce Çanak Okey Plus v3.15.0 İçin
üye girişim çok çok önceden var
Ziyaretçi 14 gün önce Çanak Okey Plus v3.15.0 İçin
her bilğisayarı açtiğmda hemençanak okey plusa giriyordum.şimdi niçin giremiyorum
Ziyaretçi 20 gün önce Çanak Okey Plus v3.15.0 İçin
arkadaş oynarken neden oyüna giremiyorum anlamadım sizdemi bendemi bir sıkıntı var bir bakarsanız sevinirim teşekkurler şimdiden