Çanak Okey Plus ikon

Çanak Okey Plus APK

v4.24.2

Çanak Okey Plus'ta oyunlara katılabilmek için Facebook hesabınızı oyuna bağlamanız veya kısıtlı özelliklere sahip misafir girişi yapmanız gerekiyor. Ardından zorluklarına göre sınıflandırılan okey odalarına giriş yaparak hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz. Kendinize güveniyorsanız zor seviyeden başlayabilirsiniz, ancak sürekli yenilmeniz durumunda kişisel seviyenizin yavaş ilerleyeceğini bilmeniz gerekiyor.


Oyundaki arkadaşlık sistemini hem gerçek arkadaşlarınız hem de diğer oyuncular için kullanabiliyorsunuz. Ayrıca hem arkadaş listenizdeki hem de oyun sırasında diğer oyuncularla sohbet etme imkanınız var. Sohbet sistemi sayesinde arkadaş listenizi de genişletmeniz mümkün, daha sonra haberleşerek kendinize özel masa açabiliyor ve birlikte oynamanın keyfini çıkarabiliyorsunuz.


Çanak Okey Plus'ta diğer okey oyunlarından farklı olarak müzik dinleme özelliği de bulunuyor. Oyun oynarken müzik dinlemeyi sevenler için geliştirilen bu özelliği kullanmak için oyundaki müzik listesinden dinlemek istediğiniz parçaları seçiyorsunuz. Siz oynamaya başladığınızda seçtiğiniz müzikler de arkaplanda çalmaya başlıyor.


Android cihazınızda okey oynamayı seviyorsanız Çanak Okey Plus kesinlikle denemeniz gereken başarılı bir oyun. Çanak Okey Plus APK dosyasını hemen indirerek ücretsiz olarak oyunu oynayabilirsiniz.

Çanak Okey Plus ekran görüntüleri Çanak Okey Plus ekran görüntüleri Çanak Okey Plus ekran görüntüleri Çanak Okey Plus ekran görüntüleri Çanak Okey Plus ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Çanak Okey Plus APK güncel sürümü ile oyundaki hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Çanak Okey Plus için toplam 21 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Çanak Okey Plus v4.24.2 için
Oynadığım okeyde insanların profilleri gözükmüyor
Ziyaretçi3 yıl önce Çanak Okey Plus v3.15.0 için
Sayfam süresiz engel aldı neden acaba anlayamadım lütfen engeli kaldirirmisiniz kimseyle oyunda muatap olmuyorum neden bu engeli aldim
Ziyaretçi3 yıl önce Çanak Okey Plus v3.15.0 için
10 dk önce beni oyundan attınız hiç uygunsuz bir şey yapmadım gayet muntazam oynuyordum neden bunu bana yaptınız sizi kınıyorum yazıklar olsun size o kadar terbiyesizler var şikayet ediyoruz onları atmıyorsunuz şoktayım hiçbirşey yapmadım
Ziyaretçi4 yıl önce Çanak Okey Plus v3.15.0 için
Zevkli oyun
Ziyaretçi4 yıl önce Çanak Okey Plus v3.15.0 için
Boş yere süresiz ban werdiniz we cip yollamıyorsunuz parayla alalım diye.bu haksızlığı kabul etmiyorum hakkımızda şikayet dilekçesi bildiricem.banimin kaldirilmasi we gereği yapılmasını arz ediyorum
Kullanıcı resmi
hsnDnz4 yıl önce Çanak Okey Plus v3.15.0 için
Merhaba, bizim oyun üzerinde bir yetkimiz yok. Sadece paylaşımını yapıyoruz, uygulama içerisinden iletişim kanallarını kullanarak uygulama geliştiricileriyle görüşebilirsiniz.