Okey Plus

Okey Plus

v5.24.1

Facebook üzerinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan Okey Plus, Zynga tarafından Android'e uyarlandı.

 

Okey Plus'ı en başarılı okey oyunları arasına çıkartan özellikleri arasında başarılı arayüzü ve sezgisel kontrolleri bulunuyor. 2, 3 ve dört kişilik masalar şeklinde geliştirilen oyun alt yapısı sorunsuz çalışıyor ve kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor. Facebook üzerinden uygulamaya giriş yaptığınızda oyunu oynayan arkadaşlarınızı görebiliyor ve isterseniz birlikte oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Okey Plus'ta tanıştığınız kişileri de arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

 

Diğer Android okey oyunlarında olduğu gibi Okey Plus'ta da masa sistemi var; ancak okey oynamak için bir masaya oturmanız şart değil. Oyun menüsündeki 'Hemen oyna' butonuna tıklayarak müsait olan bir masada hemen oyuna başlıyorsunuz. Beklemeyi sevmeyen kullanıcılar için oldukça iyi bir özellik.

 

Okey Plus tamamen ücretsiz, okeydeki başarınıza göre kazanacağınız çipleri yine oyundaki özellikleri açmak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çip sayınız liderlik tablosunda yükselmenizi de sağlıyor. Okey Plus APK dosyasını ücretsiz indirerek Zynga'nın başarılı okey oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Okey Plus ekran görüntüleri Okey Plus ekran görüntüleri Okey Plus ekran görüntüleri Okey Plus ekran görüntüleri Okey Plus ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.24.1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

GeliştiriciZynga

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme22

Eklenme tarihi5 gün önce

Dosya boyutu 18.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8238

Okey Plus Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder