Okey Plus ikon

Okey Plus APK

v7.5.4

Facebook üzerinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan Okey Plus, Zynga tarafından Android'e uyarlandı.


Okey Plus'ı en başarılı okey oyunları arasına çıkartan özellikleri arasında başarılı arayüzü ve sezgisel kontrolleri bulunuyor. 2, 3 ve dört kişilik masalar şeklinde geliştirilen oyun alt yapısı sorunsuz çalışıyor ve kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor. Facebook üzerinden uygulamaya giriş yaptığınızda oyunu oynayan arkadaşlarınızı görebiliyor ve isterseniz birlikte oynayabiliyorsunuz. Ayrıca Okey Plus'ta tanıştığınız kişileri de arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.


Diğer Android okey oyunlarında olduğu gibi Okey Plus'ta da masa sistemi var; ancak okey oynamak için bir masaya oturmanız şart değil. Oyun menüsündeki 'Hemen oyna' butonuna tıklayarak müsait olan bir masada hemen oyuna başlıyorsunuz. Beklemeyi sevmeyen kullanıcılar için oldukça iyi bir özellik.


Okey Plus tamamen ücretsiz, okeydeki başarınıza göre kazanacağınız çipleri yine oyundaki özellikleri açmak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda çip sayınız liderlik tablosunda yükselmenizi de sağlıyor. Okey Plus APK dosyasını ücretsiz indirerek Zynga'nın başarılı okey oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Okey Plus ekran görüntüleri Okey Plus ekran görüntüleri Okey Plus ekran görüntüleri Okey Plus ekran görüntüleri Okey Plus ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Okey Plus APK son sürüm güncellemesi ile oyun performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Okey Plus için toplam 16 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Okey Plus v5.37.0 için
Oyuna girdim masaya oturdum 4 tur dondum el daha bitmeden engellendi aciklama ala bilirmiyim 9 milyonum gitti bilekmi yapiyorsunuz bide yildiz bekliyorsunuz engel kalkmadan 5 yildiz vermicem
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Okey Plus v5.37.0 için
Merhaba, Cepde olarak bizim yönetim yetkimiz yok. Lütfen uygulama geliştiricileri ile iletişime geçin.
Ziyaretçi3 yıl önce Okey Plus v5.37.0 için
Oyunun "hakkinda" yazan kismini nasil bulurum dun aksamdan beri bakiyorum yoneticeye ait bise bulamadim
Ziyaretçi3 yıl önce Okey Plus v5.37.0 için
Yonetici bize ne zaman cevap verir acaba sorunu ne zaman giderir ir daha okeye giremeyecekmiyim cevabinizi bekliyorum sikildim okey oynamak isdiyorum
Ziyaretçi3 yıl önce Okey Plus v5.37.0 için
Peki yoneticiye nasil ulascaz okeye giremiyorum suresiz engelledier beni cevap verirseniz sevinirim
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Okey Plus v5.37.0 için
Oyunun 'hakkında' gibi bir kısmı vardır muhtemelen, orada iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.
Ziyaretçi3 yıl önce Okey Plus v5.37.0 için
Engeli nasil kaldirabilirim yardimci olurmusunuz lutfen
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Okey Plus v5.37.0 için
Merhaba, oyundaki engelleri oyun geliştiricileri ile konuşmanız gerekiyor. Biz sadece oyunu dağıtıyoruz, oyunda yönetici değiliz.