Amiral Battı - Battleships ikon

Amiral Battı - Battleships

v2.0.30

Amiral Battı - Battleships, denizlerin en büyük donanma komutanı olmak için savaştığınız başarılı bir oyun.

 

Devasa gemiler ve sonu olmayan denizlerde gerçekleşen deniz savaşlarını konu alan oyun, geminizdeki radar sisteminin bozulması ve tüm komutanın size geçmesiyle başlıyor. Bu aşamadan sonra her şeyi ufukta görünen düşman gemilerini denizin derinliklerine göndermek ve denizlerin en büyük komutanı olmak için yapacaksınız. Düşük bir rütbe ile girdiğiniz savaşlardaki başarınıza göre hem rütbenizi yükseltecek hem de üstün başarı ödülü ve madalyalar kazanacaksınız. Her ödül ve seviye yükselmesi sonrasında savaş gemilerinizi yenileyebileceğiniz bazı seçenekler sunuluyor; bunları kullanarak geminizin silahlarını güçlendirmeniz savaş sırasında sizi daha dayanıklı hale getiriyor.

 

Amiral Battı'da yapılan savaşlar genel olarak çevrimiçi ve gerçek oyunculara karşı oluyor, ancak isterseniz Wi-Fi veya Bluetooth üzerinden sadece arkadaşlarınızla da ornama imkanınız var. Üç boyutlu gemi tasarımları ve hassas kontrol düğmeleri oyunun zevkini doğrudan olumlu etkiliyor. Deniz savaşı oyunlarının klasik tarzı olan Amiral Battı APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Amiral Battı - Battleships ekran görüntüleri Amiral Battı - Battleships ekran görüntüleri Amiral Battı - Battleships ekran görüntüleri Amiral Battı - Battleships ekran görüntüleri Amiral Battı - Battleships ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.30

Geliştiricismuttlewerk interactive

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.12.2017 - 14:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme691

Dosya boyutu 65.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8045

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder