Tavla Plus ikon

Tavla Plus APK

v4.27.2

Tavla Plus geleneksel oyunumuz tavlayı en iyi şekilde oynayabileceğiniz bir oyun.


Okey oyunlarıyla iyi işler çıkartan Zynga'nın geliştirdiği Tavla Plus, internet üzerinden gerçek kişilerle veya arkadaşlarınızla tavla turnuvalarına katılmanızı sağlıyor. Oyun genelde turnuvalar üzerinden ilerliyor olsa da, isterseniz tek oturumluk oyunlara da katılabilirsiniz. Facebook üzerinden giriş yaptığınızda uygulamanın arkadaşlarım özelliği açılıyor ve birlikte oynadığınız kişileri arkadaş olarak ekleyebiliyorsunuz. İsterseniz sadece misafir olarak da oynamanız mümkün ama bu durumda arkadaş ekleme özelliği olmuyor.


Zynga'nın okey oyunlarında kullandığı çip sistemi Tavla Plus'ta da karşımıza çıkıyor. Oyundaki başarınıza göre kazanacağınız çipleri yeni oyunlarda kullanıyorsunuz. Bunun dışında bildiğimiz tavla oyunlarından pek bir fark yok. Tavla Plus APK dosyasını indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Tavla Plus ekran görüntüleri Tavla Plus ekran görüntüleri Tavla Plus ekran görüntüleri Tavla Plus ekran görüntüleri Tavla Plus ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tavla Plus APK güncel sürümünde oyun tasarımında değişiklikler yapılmış.

Yorumlar

Tavla Plus için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Tavla Plus v4.11.0 için
5 para etmez bir oyun ayiptir