Rolling Sky ikon

Rolling Sky APK

v2.0.6.2

2016 yılının en iyi Android oyunlarından birisi olarak seçilen Rolling Sky sinir edici olduğu kadar eğlenceli bir oyun.

 

Oyundaki amacınız kırmızı topu engellere takılmadan ve aşağı düşürmeden olabildiğince uzağa götürmek. Orman, uzay boşluğu, masif yüzey gibi temalara sahip onlarca parkurda topun takılabileceği hem görünür hem de gizli halde tuzaklar bulunuyor. Gizlenmiş engelleri tahmin etmek oldukça zor ancak, bu engelleri tahmin ederek topu kurtarmak diğer engellere göre daha fazla puan kazandırıyor.

 

Yüksek kalite 3 boyutlu grafiklerle geliştirilen Rolling Sky'da top sürmeyi zorlaştıran tek şey engeller değil. Arkaplanda çalan müziğin ritmine göre topun hızı da artıyor ve topu parkur içerisinde tutmak zorlaşıyor. Normalde tek parmakla kontrol ettiğiniz topu ani hızlanmalarda daha hızlı hamle yapabilmek için iki parmağınızı kullanmak gibi yeni yöntemler geliştirebilirsiniz.

Rolling Sky ekran görüntüleri Rolling Sky ekran görüntüleri Rolling Sky ekran görüntüleri Rolling Sky ekran görüntüleri Rolling Sky ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sihirli Kayıp Şehir isimli yeni seviye eklenmiş. Rastgele engeller ve atlama panelleri ile oldukça zor olan bölümü oynamak için Rolling Sky APK dosyasını indirmeniz yeterli.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder