Dice Dreams™️ ikon

Dice Dreams™️ APK

v1.79.0.20404

Dice Dreams™️ Açıklama

Dice Dreams™️, Cesur Bob ve arkadaşlarının hikayesini konu alan keyifli bir Android oyunudur.


Oyun hikayesine göre kahramanımız Bob uzun bir seyahat sonrasında krallığına geri döner ve her yeri yıkılmış olarak bulur. Saldırıya uğrayan krallığı yıkılan Bob için büyük bir macera bundan sonra başlayacaktır. İntikam kararı alan Cesur Bob'la birlikte hareket edecek ve sürükleyici bir maceraya başlayacaksınız. Size düşen görev Bob'un üstün yetenekleri ve büyülü güçleriyle düşmana karşı mücadele etmek. Masa oyunu olarak tasarlanan Dice Dreams'ta fantastik bir hikaye sizi bekliyor.


Oyunu temel olarak dünya çapındaki oyuncularla oynuyorsunuz. İster arkadaşlarınızla ister tek başınıza oynayacağınız bölümleri geçtikçe yeni içeriklerin kilidini açacak ve zorluk seviyesi artacak. Oyunun zorluğu ne olursa olsun Bob ile birlikte hareket edin ve düşmanlarınızı yenmeye çalışın. İlk çıktığı zamanlarda Facebook için geliştirilen Dice Dreams bugün milyonlarca oyuncunun oynadığı bir mobil oyun olarak yoluna devam ediyor. Dice Dreams APK dosyasını hemen indirerek siz de Bob'un sürükleyici macerasına katılabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Dice Dreams APK son sürüm güncellemesinde oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Dice Dreams™️ ekran görüntüleri Dice Dreams™️ ekran görüntüleri Dice Dreams™️ ekran görüntüleri Dice Dreams™️ ekran görüntüleri Dice Dreams™️ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.79.0.20404

GeliştiriciSuperPlay.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 gün önce

Eklenme tarihi16.12.2022 - 13:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 203 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11227

GÜVENLİKİndireceğiniz Dice Dreams™️ APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.superplaystudios.dicedreams

APK imzası: e1be3c523dc73eddea9460c71e25cc0a4065e6d8

Dice Dreams™️ eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dice Dreams™️ versiyonları:
  • 1. Dice Dreams™️ v1.78.2.20186
  • 2. Dice Dreams™️ v1.52.2.9994

Dice Dreams™️ nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dice Dreams™️ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder