Online Satranç ikon

Online Satranç APK

v5.7.1

Online Satranç Açıklama

Online Satranç oyunu ile gerçek zamanlı satranç oynamanın keyfini çıkarın.


Adından anlayacağınız gibi Online Satranç oyunu strateji odaklı olan satranç oyunu olarak geliştirilmiş. Bu oyunun temel özelliği gerçek oyunculara karşı satranç oynamanız. Dünyanın her yerinde milyonlarca satranç sever tarafından oynanan bu oyun gayet başarılı bir satranç oyunu olarak öne çıkmayı başarıyor.


Klasik satranç oyununda olması gereken tüm özellikler Online Satranç oyununda da var. Bunun yanında hamle yaparken süre kontrolü özelliği, 20'den fazla zorluk seçeneği, liderlik sıralaması ve hata önleme özelliği Online Satranç oyununun özellikleri arasında bulunuyor. Satranç oyunu bildiğiniz gibi zekayı geliştiren bir masa oyunu. Eğer boş zamanlarınızı zeka geliştiren oyunlar oynayarak değerlendirmeyi düşünüyorsanız bu yapım tam size göre. Online Satranç APK dosyasını hemen telefonunuza indirin ve gerçek oyunculara karşı satranç oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Online Satranç ekran görüntüleri Online Satranç ekran görüntüleri Online Satranç ekran görüntüleri Online Satranç ekran görüntüleri Online Satranç ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.7.1

GeliştiriciChess Friends

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi10.12.2023 - 12:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 36.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11567

GÜVENLİKİndireceğiniz Online Satranç APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: chessfriends.online.chess

APK imzası: c38ad4b168238fa2d865ed60d998239b8c096950

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder