Satranç - Oyna & Öğren ikon

Satranç - Oyna & Öğren APK

v3.5.2

Satranç - Oyna & Öğren adından da anlaşılacağı gibi bir satranç oyunu. Bu oyunu diğer satranç oyunlarından öne çıkaransa dünyadaki satranç ustalarından satrançla ilgili taktik ve makaleleri oyunculara sunması.

 

Satranç oyununu ister oyunun yapay zekasına karşı isterseniz de çevrimiçi olan diğer oyuncularla (ve tabii arkadaşlarınızla) oynayabiliyorsunuz. Oyuncuların zorluk düzeyleri seviye sistemiyle puanlandırılmış ve bu puanlara göre grup sistemi oluşturulmuş. Oyuna başladığınızda kazandığınız oyun sayısına göre toplayacağınız satranç puanları bu seviye gruplarında yükselmenizi sağlayacak. Bunun yanında, oyundaki 50 binden fazla satranç bulmacasını çözmek de size fazladan puan getiriyor. Ara ara uğrayıp çözeceğiniz bulmacalarla hem taktik becerinizi geliştirebilir hem de puan kazanabilirsiniz.

 

Satranca meraklı oyuncuların oyunda seveceği özellikse satranç oyuncularının dersleri olacaktır. Bazen makale bazen de taktik olarak oyuna eklenen bu dersleri dünya çapındaki gerçek satranç ustaları tarafından hazırlanıyor ve oyunseverlere sunuluyor. Bu dersler sayesinde satranç yeteneğinizi geliştirebilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri
Artıları

Satranç ustalarından taktik tüyolar ve dersler,

Satranç bulmacalarıyla beyin kurcalayan taktikleri öğrenebilme şansı,

Çevrimiçi oynama imkânı,

Başarılı yapay zeka.

Satranç bulmacalarıyla beyin kurcalayan taktikleri öğrenebilme şansı
Satranç bulmacalarıyla beyin kurcalayan taktikleri öğrenebilme şansı

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder