Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Masa Oyunları » Satranç - Oyna & Öğren

Satranç - Oyna & Öğren

v3.5.2
reklamlar
Satranç - Oyna & Öğren
Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri Satranç - Oyna & Öğren ekran görüntüleri Satranç - Oyna & Öğren tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Satranç - Oyna & Öğren Açıklama

Satranç - Oyna & Öğren adından da anlaşılacağı gibi bir satranç oyunu. Bu oyunu diğer satranç oyunlarından öne çıkaransa dünyadaki satranç ustalarından satrançla ilgili taktik ve makaleleri oyunculara sunması.

 

Satranç oyununu ister oyunun yapay zekasına karşı isterseniz de çevrimiçi olan diğer oyuncularla (ve tabii arkadaşlarınızla) oynayabiliyorsunuz. Oyuncuların zorluk düzeyleri seviye sistemiyle puanlandırılmış ve bu puanlara göre grup sistemi oluşturulmuş. Oyuna başladığınızda kazandığınız oyun sayısına göre toplayacağınız satranç puanları bu seviye gruplarında yükselmenizi sağlayacak. Bunun yanında, oyundaki 50 binden fazla satranç bulmacasını çözmek de size fazladan puan getiriyor. Ara ara uğrayıp çözeceğiniz bulmacalarla hem taktik becerinizi geliştirebilir hem de puan kazanabilirsiniz.

 

Satranca meraklı oyuncuların oyunda seveceği özellikse satranç oyuncularının dersleri olacaktır. Bazen makale bazen de taktik olarak oyuna eklenen bu dersleri dünya çapındaki gerçek satranç ustaları tarafından hazırlanıyor ve oyunseverlere sunuluyor. Bu dersler sayesinde satranç yeteneğinizi geliştirebilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Artıları

Satranç ustalarından taktik tüyolar ve dersler,

Satranç bulmacalarıyla beyin kurcalayan taktikleri öğrenebilme şansı,

Çevrimiçi oynama imkânı,

Başarılı yapay zeka.

Satranç bulmacalarıyla beyin kurcalayan taktikleri öğrenebilme şansı
Satranç bulmacalarıyla beyin kurcalayan taktikleri öğrenebilme şansı

reklamlar

Satranç - Oyna & Öğren Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: