Ludo King™ ikon

Ludo King™ APK

v4.6.0.110

Ludo King Android için geliştirilen eğlenceli bir kızma birader oyunudur.


Kızma birader oyunlarını birçok kişi bilir aslında, biz bilmeyenler için biraz bahsedelim: Masa ve tahta oyunu olarak bildiğimiz Kızma Birader (yani Ludo King) her oyuncunun elindeki piyonları bitiş karesine ulaştırmaya çalıştığı bir oyundur. Ludo King oyununda hem gerçek oyunculara karşı hem de yapay zekaya karşı oynamanız mümkün, ayrıca oynamak istediğiniz oyuncu sayısını da siz belirliyorsunuz.


Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve oyun motoru akıcı bir şekilde ilerliyor. Bunların yanında piyonları otomatik hareket ettirme ve akıllı kart seçimi gibi özelliklerle oyuncuların işi kolaylaşıyor. Kızma Birader'i Android tablet ve telefonlarınızda oynamak için Ludo King APK dosyasını indirmeniz yeterli. iyi eğlenceler.

Ludo King™ ekran görüntüleri Ludo King™ ekran görüntüleri Ludo King™ ekran görüntüleri Ludo King™ ekran görüntüleri Ludo King™ ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Canlı tema desteği eklenmiş,

Kek ve şeker temaları eklenmiş,

Yeni dil seçenekleri eklenmiş.

Yorumlar

Ludo King™ için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Ludo King™ v4.3 için
Bıçak çekiçatma nasıl yapılır