RISK Global Domination ikon

RISK Global Domination APK

v2.4.2

Gerçek zamanlı RISK Global Domination oyunuyla dünya hakimiyetinin yeni sahibi belli oluyor.


Masa oyunları arasında yer alan RISK Global Domination'da gerçek oyunculara karşı dünya hakimiyetini kazanmak için mücadele ediyorsunuz. Bu mücadele sıradan savaş ve strateji oyunlarından çok farklı kurguya sahip. Dediğimiz gibi bu bir masa oyunu ve oyuncular hamlelerini zar atarak yapıyorlar. Attığı zarda en yüksek sayıyı tutturan oyuncu hamle avantajına sahip oluyor; bu da dünya hakimiyetine daha fazla yaklaşma demek.


RISK oyunu önce bilgisayar sürümüyle oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. RISK Global Domination ile de artık çapraz platformda oynanabiliyor. Yani, mobil ve bilgisayardan veri kaybı olmadan oynamanız mümkün. Oyun içerisinde gerçek zamanlı, multiplayer, tek kişilik, oyna ve geç oyun modları var. Bu sayede geniş bir oyun içeriği oyunculara sunulmuş oluyor. Bu modlarda hem yapay zeka hem de gerçek oyuncularla oynamak mümkün. Gerçek oyunculara karşı oynadığınızda eşleşmeler seviyenize göre yapılıyor ve bu sayede güçlü rakiplerle oynamaktan kurtuluyorsunuz. Oyuncu deneyimi açısından faydalı bir düzenleme olduğunu belirtmek gerek.


SMG Studio ekibinin Android için geliştirdiği RISK Global Domination ücretsiz olarak oynanabiliyor. RISK Global Domination APK dosyasını hemen indirin ve dünya hakimiyeti için gerçek oyunculara karşı mücadeleye başlayın. İyi eğlenceler.

RISK Global Domination ekran görüntüleri RISK Global Domination ekran görüntüleri RISK Global Domination ekran görüntüleri RISK Global Domination ekran görüntüleri RISK Global Domination ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder