POLYGON: Sayıya göre Renk ikon

POLYGON: Sayıya göre Renk

v1.2.3

POLYGON: Sayıya göre Renk, birbirinden farklı eğlenceli içerikleri bir araya getiren eğlenceli bir Android oyunudur.


Bulmaca yapısı ile geliştirilen oyunda çeşitli boyama görevleri yer alıyor. Aslında oyun psikolojik olarak rahatlamayı temel alıyor. Çeşitli görevleri yerine getirerek ekranda beliren obje doğru renklerle boyanmaya başlıyor. En isabetli tercihi yaptığınızda objeyi tek seferde boyamanız bile mümkün.


POLYGON'da boyanacak nesnelerin çoğu kuş, ayı ve köpek gibi hayvanlardan oluşuyor. Bunlara ek olarak evler, yemek çeşitleri ve insan modelleri de var. Oyunda aşama kaydettiğiniz zaman daha çeşitli renklere sahip objeler karşınıza geliyor, bunları tek seferde boyamak biraz zor olsa da oyunun temel amacı olan rahatlamayı sağlıyor.


POLYGON: Sayıya göre Renk oyunu tamamen ücretsiz oynanıyor. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için Android oyunu arıyorsanız bu oyun kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. POLYGON: Sayıya göre Renk APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın.

POLYGON: Sayıya göre Renk ekran görüntüleri POLYGON: Sayıya göre Renk ekran görüntüleri POLYGON: Sayıya göre Renk ekran görüntüleri POLYGON: Sayıya göre Renk ekran görüntüleri POLYGON: Sayıya göre Renk ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.3

GeliştiriciSeverex

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi05.07.2019 - 15:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme10

Dosya boyutu 45.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9711

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder