Shazam ikon

Shazam APK

v12.32.0-220707

Shazam, Android mobil platformun en popüler müzik tanıma uygulamasıdır.


Otobüste, sokakta, radyoda veya herhangi bir yerde çalan müziği Shazam ile keşfedebilirsiniz. Bünyesindeki milyonlarca şarkı sayesinde uygulamaya dinleteceğiniz müziğin şarkı adı, şarkı sözleri ve varsa sanatçı bilgilerini uygulama başarılı olarak gösterebiliyor. Bunun yanında şarkıcıları ve albümleri takip ederek yeni parçalar hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.


Shazam müzik tanıma özelliği ile öne çıkıyor ama, aynı zamanda posterleri tanıma özelliğine de sahip. Pek bilinmeyen bu özellik kameraya göstereceğiniz postere dair detaylı bilgileri görmenizi sağlıyor. Türkiye'de popüler kültür dışında bu özelliğin pek kullanışlı olduğunu söyleyemeyiz ancak meraklısı olan kullanıcılar için faydalı bir özellik.


Ücretsiz kullanım olan Shazam APK dosyasını indirip müzikleri keşfedebilirsiniz. Reklamsız sürüm olan Shazam Encore ise küçük bir ücret karşılığında kullanılabiliyor.

Shazam ekran görüntüleri Shazam ekran görüntüleri Shazam ekran görüntüleri Shazam ekran görüntüleri Shazam ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Shazam APK yeni güncellemesinde şarkı paylaşma özelliği geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder