Shazam ikon

Shazam

v7.6.1-170217

Shazam, mobil platformun en popüler müzik tanıma uygulaması olarak öne çıkıyor.

 

Otobüste, sokakta, radyoda veya herhangi bir yerde çalan müziği Shazam ile keşfedebilirsiniz. Bünyesindeki milyonlarca şarkı sayesinde uygulamaya dinleteceğiniz müziğin şarkı adı, şarkı sözleri ve varsa sanatçı bilgilerini uygulama başarılı olarak gösterebiliyor. Bunun yanında şarkıcıları ve albümleri takip ederek yeni parçalar hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

 

Shazam müzik tanıma özelliği ile öne çıkıyor ama, aynı zamanda posterleri tanıma özelliğine de sahip. Pek bilinmeyen bu özellik kameraya göstereceğiniz postere dair detaylı bilgileri görmenizi sağlıyor. Türkiye'de popüler kültür dışında bu özelliğin pek kullanışlı olduğunu söyleyemeyiz ancak meraklısı olan kullanıcılar için faydalı bir özellik.

 

Ücretsiz kullanım olan Shazam APK dosyasını indirip müzikleri keşfedebilirsiniz. Reklamsız sürüm olan Shazam Encore ise küçük bir ücret karşılığında kullanılabiliyor.

Shazam ekran görüntüleri Shazam ekran görüntüleri Shazam ekran görüntüleri Shazam ekran görüntüleri Shazam ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.6.1-170217

GeliştiriciShazam Entertainment Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi30.03.2018 - 21:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1506

Dosya boyutu 25.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8554

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder