Anasayfa » Cep Telefonu Programları » Android Programları » Android Müzik - Ses Programları » Sing! Karaoke by Smule

Sing! Karaoke by Smule

v4.4.9
reklamlar
Sing! Karaoke by Smule
Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri Sing! Karaoke by Smule tanıtım resmi
bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşın

Sing! Karaoke by Smule Açıklama

Dünyanın her yerindeki kullanıcılarla birlikte Sing! Karaoke by Smule üzerinden şarkılar söyleyin.

 

Uygulama içerisinde beğendiğiniz bir parçayı seçerek kullanmaya başladığınız uygulama, karşınıza gelecek rastgele bir kullanıcıyla karaoke yapmanın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Ücretsiz sürümünde sınırlı sayıda şarkıya erişme hakkınız var, ancak isterseniz ücretli üyelik yaparak istediğiniz kadar şarkıya karaoke yapabiliyorsunuz. Uygulamanın arşivinde Pop müzikten Blues'e kadar oldukça geniş bir şarkı yelpazesi var. Ancak isterseniz kendi parçalarınızı da ekleyebiliyor ve kullanıcıları davet edebiliyorsunuz. Şarkı sözlerini bilmeyen kullanıcılar için şarkı sözleri karaoke sırasında ekranda yer alıyor, kulaklık kullandığınızda ise sözlerin ritmini de dinleyebiliyorsunuz.

 

Smule Sing Karaoke uygulaması karaokeyi video olarak kaydetmek için cihazınızın ön kamerasını kullanıyor. Ancak telefonunuzun ön kamerası olsa bile donanımı yeterli olmadığında bu özellik kullanılamıyor. Bu nedenle Smule'ün resmi web sitesi üzerinden uyumlu cihaz listesine göz atmanız gerekiyor. Yeni nesil teknolojik cihazlar ise sorunsuz bir şekilde video kaydı yapabiliyor.

reklamlar

Sing! Karaoke by Smule Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: