Smule - Şarkı Uygulaması ikon

Smule - Şarkı Uygulaması APK

v6.7.1

Dünyanın her yerindeki kullanıcılarla birlikte Sing! Karaoke by Smule üzerinden şarkılar söyleyin.


Uygulama içerisinde beğendiğiniz bir parçayı seçerek kullanmaya başladığınız uygulama, karşınıza gelecek rastgele bir kullanıcıyla karaoke yapmanın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Ücretsiz sürümünde sınırlı sayıda şarkıya erişme hakkınız var, ancak isterseniz ücretli üyelik yaparak istediğiniz kadar şarkıya karaoke yapabiliyorsunuz. Uygulamanın arşivinde Pop müzikten Blues'e kadar oldukça geniş bir şarkı yelpazesi var. Ancak isterseniz kendi parçalarınızı da ekleyebiliyor ve kullanıcıları davet edebiliyorsunuz. Şarkı sözlerini bilmeyen kullanıcılar için şarkı sözleri karaoke sırasında ekranda yer alıyor, kulaklık kullandığınızda ise sözlerin ritmini de dinleyebiliyorsunuz.


Smule Sing Karaoke uygulaması karaokeyi video olarak kaydetmek için cihazınızın ön kamerasını kullanıyor. Ancak telefonunuzun ön kamerası olsa bile donanımı yeterli olmadığında bu özellik kullanılamıyor. Bu nedenle Smule'ün resmi web sitesi üzerinden uyumlu cihaz listesine göz atmanız gerekiyor. Yeni nesil teknolojik cihazlar ise sorunsuz bir şekilde video kaydı yapabiliyor.

Smule - Şarkı Uygulaması ekran görüntüleri Smule - Şarkı Uygulaması ekran görüntüleri Smule - Şarkı Uygulaması ekran görüntüleri Smule - Şarkı Uygulaması ekran görüntüleri Smule - Şarkı Uygulaması ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Smule son sürüm APK güncellemesi ile şarkı söyleme deneyimine yönelik teknik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Smule - Şarkı Uygulaması için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Yenikral 2 yıl önce Smule - Şarkı Uygulaması v5.9.5 için
Coooooooooooook guzel