Sing! Karaoke by Smule

Sing! Karaoke by Smule

v4.4.9

Dünyanın her yerindeki kullanıcılarla birlikte Sing! Karaoke by Smule üzerinden şarkılar söyleyin.

 

Uygulama içerisinde beğendiğiniz bir parçayı seçerek kullanmaya başladığınız uygulama, karşınıza gelecek rastgele bir kullanıcıyla karaoke yapmanın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Ücretsiz sürümünde sınırlı sayıda şarkıya erişme hakkınız var, ancak isterseniz ücretli üyelik yaparak istediğiniz kadar şarkıya karaoke yapabiliyorsunuz. Uygulamanın arşivinde Pop müzikten Blues'e kadar oldukça geniş bir şarkı yelpazesi var. Ancak isterseniz kendi parçalarınızı da ekleyebiliyor ve kullanıcıları davet edebiliyorsunuz. Şarkı sözlerini bilmeyen kullanıcılar için şarkı sözleri karaoke sırasında ekranda yer alıyor, kulaklık kullandığınızda ise sözlerin ritmini de dinleyebiliyorsunuz.

 

Smule Sing Karaoke uygulaması karaokeyi video olarak kaydetmek için cihazınızın ön kamerasını kullanıyor. Ancak telefonunuzun ön kamerası olsa bile donanımı yeterli olmadığında bu özellik kullanılamıyor. Bu nedenle Smule'ün resmi web sitesi üzerinden uyumlu cihaz listesine göz atmanız gerekiyor. Yeni nesil teknolojik cihazlar ise sorunsuz bir şekilde video kaydı yapabiliyor.

Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri Sing! Karaoke by Smule ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4.9

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciSmule

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme649

Eklenme tarihi9 ay önce

Dosya boyutu 35.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7654

Sing! Karaoke by Smule Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder