Radio FM ikon

Radio FM APK

v9.3

Telefon ve tabletinizden radyo dinlemenizi sağlayan Radio FM uygulaması, neredeyse tüm ülkelerdeki radyo kanallarını çekebiliyor.

 

İnternet üzerinden çalışan uygulama, dünyanın çeşitli yerlerindeki radyo kanallarını çekebilmesiyle diğer radyo uygulamalarından ayrılıyor. Ülke ve istasyon listesinden seçeceğiniz bir radyoyu dinleyip, favori olarak belirleyebiliyor ve bir sonraki sefer daha kolay bir şekilde aynı radyoya ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın sunduğu özelliklerse radyo dinlemeyi sevenler için birebir:

  • Favori radyolarınızı cihazınızın ana ekranına kısayol olarak ekleyebilirsiniz,
  • Otomatik uyuma zamanı: Kulaklığı takıp uyuduğunuzda radyo belirleyeceğiniz saatte otomatik olarak kapanıyor,
  • Uyanma alarmı: Özellikle sabah radyo dinlemeyi seviyorsanız Radio FM belirleyeceğiniz saatte belirleyeceğiniz radyoyu otomatik olarak çalmaya başlar,
  • Dinlenilen radyo frekansına ait tam ekran olarak detaylı özellikleri gösterme.

 

Radio FM tüm bu özellikleri reklam gösterimi karşılığında tamamen ücretsiz olarak sunuyor. Uygulamanın çekim kalitesi ise arada bir reklam görmek için oldukça yeterli geldi bize. Ücretsiz APK dosyasını indirerek hemen radyo dinlemeye başlayabilirsiniz.

Radio FM ekran görüntüleri Radio FM ekran görüntüleri Radio FM ekran görüntüleri Radio FM ekran görüntüleri Radio FM ekran görüntüleri
Artıları

Ülke ve radyo sınırı yok,

Otomatik uyanma (alarm) özelliği,

Tamamen ücretsiz.

Eksileri

Reklam gösterimi bazen çok artıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder