Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici ikon

Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici APK

v4.6.2.2

Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici ile Android telefonunuzun sesini yükseltin.


Uygulama temel olarak telefonların sistem varsayılanı olan ses seviyesini daha fazla yükseltmenizi sağlıyor. Müzik dinlerken veya oyun oynarken birçok cihazın ses seviyesi oyuncular için yetersiz oluyor, Android Ses Arttırıcı uygulaması bunu çözmek amacıyla geliştirilmiş.


Bizim yaptığımız testlerde ses arttırma uygulaması başarılı sonuçlar verdi, ancak bu durum anladığımız kadarıyla sistem varsayılanından daha düşük olan cihazlar için geçerli. Yani, cihazınızın ses seviyesi yazılımsal olarak düşürülmüşse Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici uygulaması bu kısıtlamayı kaldırıyor ve gerçek ses seviyesine yükseltiyor.


Android telefon ve tabletler için ses yükseltme uygulaması olan Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici (Volume Booster) tamamen ücretsiz. Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici APK dosyasını hemen indirerek uygulamayı kullanmaya ve cihazınızın sesini daha yüksek almaya başlayabilirsiniz.

Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici ekran görüntüleri Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici ekran görüntüleri Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici ekran görüntüleri Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici ekran görüntüleri Ses arttırıcı - hoparlör güçlendirici ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android Ses Arttırıcı APK (Volume Booster PRO) son sürüm güncellemesinde kullanıcı deneyimi geliştirilmiş ve yeni temalar eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder