StarMaker: Ücretsiz Karaoke şarkı, müzik, video kaydı ikon

StarMaker: Ücretsiz Karaoke şarkı, müzik, video kaydı APK

v8.2.2

StarMaker Karaoke uygulaması ile içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarın.


Adından da anlayabileceğiniz gibi StarMaker: Ücretsiz Karaoke şarkı, Müzik, video kaydı tam olarak karaoke uygulamasıdır. Milyonlarca şarkıyı bu uygulama üzerinden kendiniz söyleyebilir, diğer insanlarla düet yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanan milyonlarca kullanıcı ile düet yapabileceğiniz gibi kendi arkadaşlarınızla da düet yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken söylemek istediğiniz şarkıyı seçmek.


StarMaker Karaoke uygulamasında milyonlarca şarkı bulunuyor. Ayrıca, şarkıyı kendi ses tonunuza göre ayarlamanızı sağlayan birkaç efekt sayesinde şarkıya uyum sorunu yaşamıyorsunuz. Ek olarak, şarkı söylerken kendinize video kaydı yapabilir ve bunu sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz.


Tamamen ücretsiz olarak geliştirilen StarMaker uygulaması dünya üzerinden her kıtadan insana düet yapma şansı veriyor. Şarkı söylemeyi seven kişilerin vazgeçemeyeceği bu uygulamada şarkı söylemek için StarMaker APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

StarMaker: Ücretsiz Karaoke şarkı, müzik, video kaydı ekran görüntüleri StarMaker: Ücretsiz Karaoke şarkı, müzik, video kaydı ekran görüntüleri StarMaker: Ücretsiz Karaoke şarkı, müzik, video kaydı ekran görüntüleri StarMaker: Ücretsiz Karaoke şarkı, müzik, video kaydı ekran görüntüleri StarMaker: Ücretsiz Karaoke şarkı, müzik, video kaydı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

StarMaker APK son sürüm güncellemesinde;

Aile özelliği eklenmiş,

Şikayette bulunma özelliği eklenmiş,

Canlı yayın odaları eklenmiş,

Uygulamadaki özelliklerin optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder