Lark Player - Müzik Çalar ikon

Lark Player - Müzik Çalar APK

v5.47.5

Lark Player - Müzik Çalar Açıklama

Lark Player Müzik Çalar APK, Android telefon ve tabletler için geliştirilen başarılı bir müzik çalar ve video oynatma uygulamasıdır.


Telefonlarda yerleşik olarak gelen müzik çalar uygulamaları birçok insan için yeterli olmayabiliyor. Lark Player uygulaması, gelişmiş özellikleri ve farklı formatlara sunduğu destek sayesinde milyonlarca kullanıcının beğenisini kazanmış bir müzik çalar uygulaması durumunda. Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde:

  • Gelişmiş Ekolayzır: 10'dan fazla hazır şablona sahip ve geliştirilebilir ses ayarlama özelliği,
  • Desteklediği ses ve video formatları: MP3, MIDI, WAV, FLAC, AC3, AAC, WMA ve ACC gibi geniş format desteği,
  • Medyaları organize etme: Lark Player uygulaması üzerinden cihazınızdaki müzik dosyalarını albüm, sanatçı ve tür gibi çeşitli kategorilerde kolayca yönetebilirsiniz,
  • Şarkı sözü desteği: Şarkı sözlerini destekleyen Lark Player ile müziği dinlerken ekranda şarkının sözlerini görebilirsiniz. Türkçe şarkılar için bu özelliğin çok gelişmiş olmadığını söyleyebiliriz,
  • Video oynatma: Uygulama temelde müzik çalar olarak geliştirilmiş ancak aynı zamanda video oynatma özelliğine de sahip.

Android müzik çalar uygulamaları arasında oldukça popüler olan Lark Player, Android telefon ve tabletlerinizdeki medyaları kolayca yönetmenizi sağlıyor. Müzik dinlemek ve video oynatmak için farklı alternatif uygulamaları düşünüyorsanız, Cepde ekibi olarak Lark Player uygulamasını denemenizi öneriyoruz. Lark Player APK dosyasını hemen şimdi indirerek uygulamayı ücretsiz kullanabilirsiniz.

Lark Player - Müzik Çalar ekran görüntüleri Lark Player - Müzik Çalar ekran görüntüleri Lark Player - Müzik Çalar ekran görüntüleri Lark Player - Müzik Çalar ekran görüntüleri Lark Player - Müzik Çalar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.47.5

GeliştiriciLark Player Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi22.02.2023 - 16:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 22.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11287

GÜVENLİKİndireceğiniz Lark Player - Müzik Çalar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dywx.larkplayer

APK imzası: c5e5922456212e01e5dd7721cf1e2e8fde1155b1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder