Retro Music Player ikon

Retro Music Player APK

v6.0.4

Retro Music Player Açıklama

Android işletim sisteminin yerleşik müzik çalarına alternatif olarak geliştirilen Retro Music Player özellikle tasarımıyla dikkat çeken bir uygulama.


Bir müzik çalar uygulamasında olması gereken temel özellikler Retro Music Player'de de bulunuyor. Öne çıkan özelliği ise uygulamanın arayüz tasarımı. Uygulamada kullanılan hibrit tasarım çizgileri oldukça başarılı ve kaliteli bir arayüz kullanmanızı sağlıyor. Zaten uygulamanın iddialı olduğu konu ise müzik çalar yeteneklerinden ziyade, basit ve kolay bir ara yüze sahip müzik çalar olması yönünde. Uygulama arayüz rengini üç renkten birisiyle kullanabiliyorsunuz, isterseniz kendi özel renginizi de belirlemeniz mümkün. Bunun için ayarlardaki renk paletini kullanabilirsiniz.


Tasarıma ek olarak, Retro Music Player kullanıcılara ana ekrana ekleyebilecekleri müzik çalar widgeti ve uyku zamanı belirleme gibi özellikleriyle gelişmiş bir müzik çalar deneyimi de sunuyor. Ayrıca Last.fm üyeliğiniz varsa yine bu uygulamayla hesabınızı senkronize edebilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Retro Music Player APK güncel sürümünde yeni dil seçenekleri eklenmiş ve uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Retro Music Player ekran görüntüleri Retro Music Player ekran görüntüleri Retro Music Player ekran görüntüleri Retro Music Player ekran görüntüleri Retro Music Player ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı ve sade arayüz tasarımı,

Arayüz rengini kişiselleştirme,

Kolay müzik listesi yönetimi.

Eksileri

Ana ekran widget'ı bazen takılıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.0.4

GeliştiriciMonkey Code Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.12.2017 - 16:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme590

Dosya boyutu 8.94 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8047

GÜVENLİKİndireceğiniz Retro Music Player APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: code.name.monkey.retromusic

APK imzası: 2e96481cc8be8db80a2aff8db3fa7f6173992d9d

Retro Music Player eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Retro Music Player versiyonları:
  • 1. Retro Music Player vR - 1.1.200 BETA 9

Retro Music Player nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Retro Music Player APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

4 kullanıcı oyuna göre

Retro Music Player için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Retro Music Player vR - 1.1.200 BETA 9 için
Bayıldım