Retro Music Player ikon

Retro Music Player

vR - 1.1.200 BETA 9

Android'in müzik çalarına alternatif olarak geliştirilen Retro Music Player özellikle tasarımıyla dikkat çeken bir uygulama.

 

Bir müzik çalar uygulamasında olması gereken temel özellikler Retro Music Player'de de bulunuyor. Öne çıkan özelliği ise uygulamanın arayüz tasarımı. Uygulamada kullanılan hibrit tasarım çizgileri oldukça başarılı ve kaliteli bir arayüz kullanmanızı sağlıyor. Zaten uygulamanın iddialı olduğu konu ise müzik çalar yeteneklerinden ziyade, basit ve kolay bir arayüze sahip müzik çalar olması yönünde. Uygulama arayüz rengini üç renkten birisiyle kullanabiliyorsunuz, isterseniz kendi özel renginizi de belirlemeniz mümkün. Bunun için ayarlardaki renk paletini kullanabilirsiniz.

 

Tasarıma ek olarak, Retro Music Player kullanıcılara ana ekrana ekleyebilecekleri müzik çalar widgeti ve uyku zamanı belirleme gibi özellikleriyle gelişmiş bir müzik çalar deneyimi de sunuyor. Ayrıca Last.fm üyeliğiniz varsa yine bu uygulamayla hesabınızı senkronize edebilirsiniz. 

Retro Music Player ekran görüntüleri Retro Music Player ekran görüntüleri Retro Music Player ekran görüntüleri Retro Music Player ekran görüntüleri Retro Music Player ekran görüntüleri
Artıları

Başarılı ve sade arayüz tasarımı,

Arayüz rengini kişiselleştirme,

Kolay müzik listesi yönetimi.

Eksileri

Ana ekran widget'ı bazen takılıyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonvR - 1.1.200 BETA 9

GeliştiriciMonkey Code Apps

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.12.2017 - 16:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme536

Dosya boyutu 4.96 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8047

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Retro Music Player vR - 1.1.200 BETA 9 için
Bayıldım