Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı ikon

Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı APK

v7.0.26.61

Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı Açıklama

Deezer, Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz popüler bir ücretsiz müzik dinleme ve indirme uygulamasıdır.


Artık telefonlara MP3 indirip müzik dinlemek yok. Online müzik platformları hem internet üzerinden hem de internetsiz olarak müzik dinleme servisini sunmaya başladı. Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı da tam olarak bunun için geliştirilmiş. Spotify ve Apple Müzik gibi müzik platformu olan Deezer içerisinde binlerca albüm, sanatçı ve şarkı ücretsiz olarak yer alıyor. Deezer APK dosyasını indirin, şarkınızı bulun ve dinlemeye başlayın.


Deezer Android uygulaması temel olarak ücretsiz kullanılabiliyor. Uygulamanın genel özellikleri arasında şarkı indirme, şarkı listesi oluşturma ve internetsiz müzik dinleme özellikleri öne çıkıyor. Birçok müzik platformunda bu özellikler mevcut zaten, uygulamalar arasındaki kullanım alışkanlığı insanların tercihini etkiliyor. Deezer uygulaması da basit tasarımı ile gayet kolay kullanım sunuyor.


Android telefonunuzdan her yerde ve istediğiniz zaman müzik dinlemeyi seviyorsanız Deezer uygulaması sizin için iyi bir seçenek olabilir. Deezer APK dosyasını ücretsiz indirerek müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Deezer APK son sürüm güncellemesinde kullanıcı deneyimi geliştirilmiş.
Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı ekran görüntüleri Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı ekran görüntüleri Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı ekran görüntüleri Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı ekran görüntüleri Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.0.26.61

GeliştiriciDeezer Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.06.2020 - 12:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme491

Dosya boyutu 28.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10446

GÜVENLİKİndireceğiniz Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: deezer.android.app

APK imzası: 5de8eb4098d2e35a2c3951a169bf9e19a680e2d4

Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı versiyonları:
  • 1. Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı v6.2.2.80

Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Deezer Müzik Çalar: Şarkı İndirme Programı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder