Musixmatch Music Lyrics Player ikon

Musixmatch Music Lyrics Player APK

v6.8.1

Musixmatch Music Lyrics Player Açıklama

Musixmatch Music Lyrics Player müzik dinlerken aynı zamanda şarkının sözlerini takip etmenizi sağlayan başarılı bir şarkı sözü uygulamasıdır.

 

Milyonlarca şarkının sözlerini hafızasında taşıyan uygulama, arkaplanda müzik çalarken ekranınızda veya bildirim panelinden şarkı sözlerini takip etmenizi sağlıyor. Üstelik bunu sadece dahili müzik çalarında değil, Spotify, YouTube, Apple Müzik, Google Play Müzik, Pandora ve SoundCloud gibi popüler müzik çalar servisleriyle uyumlu olarak da yapıyor. Diğerlerinden farklı olarak bazı uygulamalarda şarkı sözlerini müzik çaların bilgi kısmında gösterirken, YouTube gibi arkaplanda çalışmayan uygulamalarda bildirim panelinden gösteriyor.

 

Musixmatch'in bir diğer özelliği, dinleteceğiniz müziği tanıyabilmesi. Sokaktan geçerken veya radyoda kulağınıza gelen müzikleri Musixmatch'e dinleterek şarkının tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Musixmatch temel özellikleriyle ücretsiz kullanılabiliyor ancak premium kullanmak isteyen kullanıcıların ödemesi gereken bir ücret var.

Musixmatch Music Lyrics Player ekran görüntüleri Musixmatch Music Lyrics Player ekran görüntüleri Musixmatch Music Lyrics Player ekran görüntüleri Musixmatch Music Lyrics Player ekran görüntüleri Musixmatch Music Lyrics Player ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.8.1

GeliştiriciMusixmatch

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi18.11.2017 - 15:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme318

Dosya boyutu 13.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7952

GÜVENLİKİndireceğiniz Musixmatch Music Lyrics Player APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.musixmatch.android.lyrify

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder