Waze - GPS, Haritalar & Trafik ikon

Waze - GPS, Haritalar & Trafik APK

v4.90.0.1

Waze - GPS, Haritalar & Trafik Açıklama

Waze - GPS, Haritalar & Trafik, gerçek zamanlı şehir trafiğini görmenizi sağlayan başarılı bir trafik ve navigasyon uygulamasıdır.


Android ekosisteminde birçok harita ve GPS uygulaması var. Ancak Waze, şehirde yaşayan insanlar tarafından oluşturulan bilgilerle gelişiyor ve bu nedenle diğer harita uygulamalarından oldukça farklı. Waze içerisinde şehirdeki yoğun trafiği görebilir, radar kontrolü olan bölgeleri inceleyebilir ve gitmek istediğiniz yere trafiğin az oldu rota üzerinden gidebilirsiniz.


ndroid Waze uygulaması Türkiye'de milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Siz de trafikte çok vakit geçiriyorsanız Waze'yi kesinlikle seveceksiniz. Özellikle Android radar gösteren uygulamalar arasında Waze gerçek kullanıcılar tarafından verilen bilgileri gösterdiği için şoförlerin işini kolaylaştırıyor. Waze APK dosyasını hemen indirerek şehrinizdeki trafikle ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.


Waze'nin sunduğu özellikler arasında sadece trafik bilgisi yok. Bu özelliğe ek olarak bir harita uygulamasından beklediğiniz hemen hemen tüm özellikler bu uygulamada bulunuyor. Son olarak belirtelim, Waze'yi kullanmak tamamen ücretsiz.

Son güncellemede neler var?

Waze APK son sürüm güncellemesinde alternatif dil görüntülemede yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.90.0.1

GeliştiriciWaze

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi02.03.2020 - 12:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme18

Dosya boyutu 141 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10226

GÜVENLİKİndireceğiniz Waze - GPS, Haritalar & Trafik APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.waze

APK imzası: 35b438fe1bc69d975dc8702dc16ab69ebf65f26f

Waze - GPS, Haritalar & Trafik eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Waze - GPS, Haritalar & Trafik versiyonları:
  • 1. Waze - GPS, Haritalar & Trafik v4.69.0.3
  • 2. Waze - GPS, Haritalar & Trafik v4.60.0.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder