Waze - GPS, Haritalar & Trafik ikon

Waze - GPS, Haritalar & Trafik APK

v4.69.0.3

Waze - GPS, Haritalar & Trafik, gerçek zamanlı şehir trafiğini görmenizi sağlayan başarılı bir trafik ve navigasyon uygulamasıdır.


Android ekosisteminde birçok harita ve GPS uygulaması var. Ancak Waze, şehirde yaşayan insanlar tarafından oluşturulan bilgilerle gelişiyor ve bu nedenle diğer harita uygulamalarından oldukça farklı. Waze içerisinde şehirdeki yoğun trafiği görebilir, radar kontrolü olan bölgeleri inceleyebilir ve gitmek istediğiniz yere trafiğin az oldu rota üzerinden gidebilirsiniz. 


ndroid Waze uygulaması Türkiye'de milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Siz de trafikte çok vakit geçiriyorsanız Waze'yi kesinlikle seveceksiniz. Özellikle Android radar gösteren uygulamalar arasında Waze gerçek kullanıcılar tarafından verilen bilgileri gösterdiği için şoförlerin işini kolaylaştırıyor. Waze APK dosyasını hemen indirerek şehrinizdeki trafikle ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.


Waze'nin sunduğu özellikler arasında sadece trafik bilgisi yok. Bu özelliğe ek olarak bir harita uygulamasından beklediğiniz hemen hemen tüm özellikler bu uygulamada bulunuyor. Son olarak belirtelim, Waze'yi kullanmak tamamen ücretsiz.

Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri Waze - GPS, Haritalar & Trafik ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Waze APK son sürüm güncellemesinde hesap ayarları geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder