Facebook Creator ikon

Facebook Creator APK

v176.0.0.29.0

Facebook Creator Açıklama

Facebook, Instagram ve Messenger'daki içeriklerinizi Facebook Creator ile zenginleştirmeye başlayın. Facebook Creator, eğlenceli içerikler oluşturmanızı sağlayan başarılı bir yaratıcılık uygulamasıdır.

 

Uygulama daha çok hayran kitlesine sahip olan kullanıcıları hedefliyor. Bu konuda işe yarar en önemli özelliği Facebook, Instagram ve Messenger paylaşımlarındaki yorumları bir araya getirmesi. Bu sayede paylaşımlarınızı ve hayran yorumlarınızı tek bir uygulama üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Tabi özellikler bununla sınırlı değil, takipçilerinize toplu canlı yayın yapmak, video içerikleri oluşturup paylaşmak ve genel istatistikler de Facebook Creator'un özellikleri arasında. Facebook'un geliştirdiği uygulama tamamen ücretsiz, Facebook Creator APK dosyasını indirerek hayran kitlenizle etkileşime girmeye başlayabilirsiniz.

Facebook Creator ekran görüntüleri Facebook Creator ekran görüntüleri Facebook Creator ekran görüntüleri Facebook Creator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv176.0.0.29.0

GeliştiriciFacebook

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi30.08.2018 - 10:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteği

İndirilme127

Dosya boyutu 83.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8971

GÜVENLİKİndireceğiniz Facebook Creator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.facebook.creatorapp

APK imzası: 2438bce1ddb7bd026d5ff89f598b3b5e5bb824b3

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder