Tumblr ikon

Tumblr APK

v22.8.0.01

Sosyal medya blogu Tumblr'un resmi uygulamasıyla hesabınızı kolayca yönetin.


Bilmeyenler için Tumblr platformu hakkında biraz bilgi verelim. Tumblr üye olarak kendi blogunuzu oluşturduğunuz ve diğer bloglarla etkileşime girdiğiniz bir sosyal medya platformu. Yahoo'nun ağında çalışan platformda blogunuzun olması için sadece üye olmanız ve blogunuzun adını belirlemeniz gerekiyor. Ardından istediğiniz konuda istediğiniz kadar paylaşım yapabilirsiniz.


Tumblr'un resmi uygulamasıyla da Android telefonunuzdan hem blogunuzun hem de Tumblr hesabınızın her şeyini yönetebilirsiniz.

Tumblr nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tumblr APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tumblr ekran görüntüleri Tumblr ekran görüntüleri Tumblr ekran görüntüleri Tumblr ekran görüntüleri Tumblr ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tumblr APK güncel sürümü ile Aktivite bölümünde yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder