LinkedIn ikon

LinkedIn APK

v4.1.525

LinkedIn uygulaması ile profesyonel iş insanlarıyla iletişim kurabilir, kendi ağınızı oluşturabilirsiniz.


Uygulamanın genel amacı, profesyonel insanların bilgi ve birikimlerini paylaşması. Ayrıca iş arama, geliştirme ve düzenleme için de gerekli araç networkünü kullanıcılara sunarak bağlantılarınızı hızlandırabiliyor. Eğer profesyonel bir mesleğiniz varsa veya bu konuyla ilgili meraklıysanız LinkedIn uygulamasını kullanabilirsiniz.


Microsoft'a bağlı olarak geliştirilen uygulamanın temel üyeliği ücretsiz. Ek özellikler içinse ücretli abonelik seçenekleri sunuluyor. LinkedIn APK dosyasını indirip kurarak uygulamayı kullanmaya ve insanlarla bağlantı kurmaya başlayabilirsiniz.

LinkedIn nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. LinkedIn APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
LinkedIn ekran görüntüleri LinkedIn ekran görüntüleri LinkedIn ekran görüntüleri LinkedIn ekran görüntüleri LinkedIn ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

LinkedIn APK son sürüm ile kullanıcı deneyimi geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder