TikTok Lite ikon

TikTok Lite APK

v22.4.1

TikTok Lite, dünyaca ünlü popüler video platformu TikTok'un basitleştirilmiş halidir.


Daha sade ve daha kolay kullanım amaçlayan TikTok Lite'da asıl uygulamanın birçok özelliği mevcut. Özellikle video çekme ve video izleme konusunda her şey eksiksiz diyebiliriz. TikTok'un tam sürümünde görsel efekt fazla iken Lite sürümünde bunlar azaltılmış ve böylece düşük donanım özelliklerine sahip telefonlarda da rahatlıkla kullanılabilir hale gelmiş.


TikTok'u anlatmaya pek gerek yok. Eğlenceli, ilginç, komik, korkutucu ve hatta bir o kadarda saçma videoların yer aldığı bir platform. Uygulamayı basit sürümüyle kullanmak için TikTok Lite APK dosyasını indirip kurabilirsiniz.

TikTok Lite nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TikTok Lite APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
TikTok Lite ekran görüntüleri TikTok Lite ekran görüntüleri TikTok Lite ekran görüntüleri TikTok Lite ekran görüntüleri TikTok Lite ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

TikTok Lite APK güncel sürümünde uygulama performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder