Tango - Video Canlı Yayın İzle ikon

Tango - Video Canlı Yayın İzle APK

v8.17.1666195630

Tango - Video Canlı Yayın İzle Açıklama

Tango Android için internet üzerinden arama ve mesajlaşma yapabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Aslında temel olarak arama ve mesajlaşma özelliği öne çıksa da Tango'nun sosyal medya platformunu andıran bazı özellikleri mevcut.


Ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapmasıyla popüler olan Tango üzerinden fotoğraf, video, durum paylaşımı ve metin mesajları gönderebilirsiniz. WhatsApp, Line ve WeChat gibi alternatifleri olmasına rağmen Tango'nun kullanım kolaylığı ve kaliteli grafiklere sahip arayüzü birçok kullanıcı için oldukça cazip durumda. Ayrıca uygulamanın fotoğraf ve video paylaşımları için sunduğu eğlenceli çıkartmalar da kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor.


Tango'yu diğer arama ve mesajlaşma uygulamalarından ayıran en önemli özelliği ise kullanıcılara bir sosyal profil oluşturması. Bu özellik sayesinde sosyal medya platformunu andıran uygulamada profil kartları arasında gezinerek yeni insanlarla tanışmanız mümkün. Tabi aynı şekilde diğer insanlar da sizin profil kartlarınız üzerinden sizi bulabiliyorlar.


Android cihazınızda farklı bir haberleşme uygulaması denemek isterseniz, ücretsiz olan Tango APK dosyasını indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Tango APK son sürüm güncellemesinde mesajlaşma özelliği geliştirilmiş, video kalitesi iyileştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Tango - Video Canlı Yayın İzle ekran görüntüleri Tango - Video Canlı Yayın İzle ekran görüntüleri Tango - Video Canlı Yayın İzle ekran görüntüleri Tango - Video Canlı Yayın İzle ekran görüntüleri Tango - Video Canlı Yayın İzle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.17.1666195630

GeliştiriciTango

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi27.05.2018 - 13:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme254

Dosya boyutu 178 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8770

GÜVENLİKİndireceğiniz Tango - Video Canlı Yayın İzle APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sgiggle.production

APK imzası: 1880c4e1c63f42c563bb07fbb8791207a82c946e

Tango - Video Canlı Yayın İzle eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Tango - Video Canlı Yayın İzle versiyonları:
  • 1. Tango - Mesaj, Ses & Görüntü v4.9.227794

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder