Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ikon

Tango - Mesaj, Ses & Görüntü APK

v4.9.227794

Tango Android için internet üzerinden arama ve mesajlaşma yapabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Aslında temel olarak arama ve mesajlaşma özelliği öne çıksa da Tango'nun sosyal medya platformunu andıran bazı özellikleri mevcut.

 

Ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapmasıyla popüler olan Tango üzerinden fotoğraf, video, durum paylaşımı ve metin mesajları gönderebilirsiniz. WhatsApp, Line ve WeChat gibi alternatifleri olmasına rağmen Tango'nun kullanım kolaylığı ve kaliteli grafiklere sahip arayüzü birçok kullanıcı için oldukça cazip durumda. Ayrıca uygulamanın fotoğraf ve video paylaşımları için sunduğu eğlenceli çıkartmalar da kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor.

 

Tango'yu diğer arama ve mesajlaşma uygulamalarından ayıran en önemli özelliği ise kullanıcılara bir sosyal profil oluşturması. Bu özellik sayesinde sosyal medya platformunu andıran uygulamada profil kartları arasında gezinerek yeni insanlarla tanışmanız mümkün. Tabi aynı şekilde diğer insanlar da sizin profil kartlarınız üzerinden sizi bulabiliyorlar.

 

Android cihazınızda farklı bir haberleşme uygulaması denemek istereniz, ücretsiz olan Tango APK dosyasını indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder