Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ikon

Tango - Mesaj, Ses & Görüntü

v4.9.227794

Tango Android için internet üzerinden arama ve mesajlaşma yapabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Aslında temel olarak arama ve mesajlaşma özelliği öne çıksa da Tango'nun sosyal medya platformunu andıran bazı özellikleri mevcut.

 

Ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapmasıyla popüler olan Tango üzerinden fotoğraf, video, durum paylaşımı ve metin mesajları gönderebilirsiniz. WhatsApp, Line ve WeChat gibi alternatifleri olmasına rağmen Tango'nun kullanım kolaylığı ve kaliteli grafiklere sahip arayüzü birçok kullanıcı için oldukça cazip durumda. Ayrıca uygulamanın fotoğraf ve video paylaşımları için sunduğu eğlenceli çıkartmalar da kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor.

 

Tango'yu diğer arama ve mesajlaşma uygulamalarından ayıran en önemli özelliği ise kullanıcılara bir sosyal profil oluşturması. Bu özellik sayesinde sosyal medya platformunu andıran uygulamada profil kartları arasında gezinerek yeni insanlarla tanışmanız mümkün. Tabi aynı şekilde diğer insanlar da sizin profil kartlarınız üzerinden sizi bulabiliyorlar.

 

Android cihazınızda farklı bir haberleşme uygulaması denemek istereniz, ücretsiz olan Tango APK dosyasını indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri Tango - Mesaj, Ses & Görüntü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.9.227794

GeliştiriciTango

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.05.2018 - 13:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme103

Dosya boyutu 76.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8770

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder