TikTok ikon

TikTok APK

v24.9.3

Sosyal medya platformu TikTok uygulamasıyla kendi eğlenceli videolarınızı oluşturabilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. TikTok APK dosyasını indirip kurun ve eğlenceli videoların keyfini çıkarın.


Yüz milyondan fazla kullanıcıya sahip olan TikTok, videolarınızı eğlenceli hale getirmek için milyonlarca ses efekti ve ücretsiz şarkı yer alıyor. Video hazırlarken görüntünüzle kullanacağınız efekt arasında senkronizasyon yapabiliyorsunuz, bu şekilde dudak hareketlerinizle ses (veya şarkı) arasında tam bir uyum sağlanıyor. Buna ek olarak videolarınızı olduğundan hızlı, yavaş (slow motion) ve zaman atlamalı şeklinde hazırlayabilirsiniz. Bu yöntemlerle birkaç video birleştirdiğinizde, göz yanılsamasından faydalanarak takipçilerinizi şaşırtabilirsiniz.


Önceden musical.ly adıyla bildiğimiz TikTok ile hazırlayacağınız videolar tüm kullanıcılar tarafından görülebiliyor. Aynı şekilde siz de diğer kullanıcıların paylaştıkları popüler videoları görebiliyorsunuz. Özellikle video efektleriyle eğlenceli içeriğe sahip olan TikTok - musical.ly platformunda yer almak için ücretsiz TikTok APK dosyasını indirip uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

TikTok nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TikTok APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
TikTok ekran görüntüleri TikTok ekran görüntüleri TikTok ekran görüntüleri TikTok ekran görüntüleri TikTok ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

TikTok APK son sürüm güncellemesinde kendi sesinizi videolara ekleme özelliği getirilmiş.

Yorumlar

TikTok için toplam 12 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce TikTok v17.7.6 için
Bence bu uygulama cok kullanisli ben kullaniyon ve cok memnunum
Ziyaretçi3 yıl önce Tik Tok için
Arkadaşlar ben kaydolmak bulamadim
Ziyaretçi3 yıl önce Tik Tok için
Hey diyerine ne geldiyse bunada gelsin daha iyisi olsun reklamsız gece modlu olsun
Ziyaretçi3 yıl önce Tik Tok için
hey arada 59 saniyelik şeyi 15saniye paylaşıyor zorunlu yap acill
Ziyaretçi3 yıl önce Tik Tok için
59 sn yi 15 snye yaptı duzeltin acill