TikTok - musical.ly

TikTok - musical.ly

v8.4.0

Sosyal medya platformu TikTok uygulamasıyla kendi eğlenceli videolarınızı oluşturabilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

 

Yüz milyondan fazla kullanıcıya sahip olan TikTok, videolarınızı eğlenceli hale getirmek için milyonlarca ses efekti ve ücretsiz şarkı yer alıyor. Video hazırlarken görüntünüzle kullanacağınız efekt arasında senkronizasyon yapabiliyorsunuz, bu şekilde dudak hareketlerinizle ses (veya şarkı) arasında tam bir uyum sağlanıyor. Buna ek olarak videolarınızı olduğundan hızlı, yavaş (slow motion) ve zaman atlamalı şeklinde hazırlayabilirsiniz. Bu yöntemlerle birkaç video birleştirdiğinizde, göz yanılsamasından faydalanarak takipçilerinizi şaşırtabilirsiniz.

 

Önceden musical.ly adıyla bildiğimiz TikTok ile hazırlayacağınız videolar tüm kullanıcılar tarafından görülebiliyor. Aynı şekilde siz de diğer kullanıcıların paylaştıkları popüler videoları görebiliyorsunuz. Özellikle video efektleriyle eğlenceli içeriğe sahip olan TikTok - musical.ly platformunda yer almak için ücretsiz TikTok APK dosyasını indirip uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

TikTok - musical.ly ekran görüntüleri TikTok - musical.ly ekran görüntüleri TikTok - musical.ly ekran görüntüleri TikTok - musical.ly ekran görüntüleri TikTok - musical.ly ekran görüntüleri

TikTok - musical.ly bilgileri

Güncel versiyonv8.4.0

Geliştiricimusical.ly

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 gün önce

Eklenme tarihi11.09.2018 - 14:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme1856

Dosya boyutu 60.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8995

Güvenlik seçicileri
TikTok - musical.ly eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm TikTok - musical.ly versiyonları:

TikTok - musical.ly Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder