Facebook Local ikon

Facebook Local

v14.0

Facebook Local yakın çevrenizdeki sosyal mekanları keşfetmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır. Facebook'a entegre olarak çalışan uygulama daha çok arkadaşlarınızın ziyaret ettiği yerleri ve yer bildirimleri ile mekanları keşfetmenizi sağlıyor.

 

Facebook Locak aslında popüler bildirim uygulaması Swarm'a çok benzeyen bir yapıya sahip. Arkadaşlarınızın gittiği kafe, restoren, fast-food ve AVM gibi mekanlar uygulama üzerinde görünürken, arkadaşlarınızın mekanlar hakkındaki tavsiyelerinizi de görebiliyorsunuz. Ayrıca hepsinden bağımsız olarak yerel haritayı çalıştırdığınızda yakınlarınızdaki tüm sosyal mekanları, sosyal aktiviteleri ve etkileşimleri görmeniz mümkün oluyor. Aşırı sosyal biriyim diyenler de unutulmamış: Takvim erişimine izin verdiğiniz taktirde yakınlarınızdaki etkinliklerin tümü telefonunuzun takvimine işleniyor ve bu sayede telefondan etkinliklerin takibini yapabiliyorsunuz.

 

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Facebook Local APK dosyasını indirerek bulunduğunuz yerdeki mekanları ve etkinlikleri keşfetmeye başlayın.

Facebook Local ekran görüntüleri Facebook Local ekran görüntüleri Facebook Local ekran görüntüleri Facebook Local ekran görüntüleri Facebook Local ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv14.0

GeliştiriciFacebook

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi30.08.2018 - 10:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme19

Dosya boyutu 90.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8972

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder