Facebook Local ikon

Facebook Local APK

v14.0

Facebook Local yakın çevrenizdeki sosyal mekanları keşfetmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır. Facebook'a entegre olarak çalışan uygulama daha çok arkadaşlarınızın ziyaret ettiği yerleri ve yer bildirimleri ile mekanları keşfetmenizi sağlıyor.

 

Facebook Locak aslında popüler bildirim uygulaması Swarm'a çok benzeyen bir yapıya sahip. Arkadaşlarınızın gittiği kafe, restoren, fast-food ve AVM gibi mekanlar uygulama üzerinde görünürken, arkadaşlarınızın mekanlar hakkındaki tavsiyelerinizi de görebiliyorsunuz. Ayrıca hepsinden bağımsız olarak yerel haritayı çalıştırdığınızda yakınlarınızdaki tüm sosyal mekanları, sosyal aktiviteleri ve etkileşimleri görmeniz mümkün oluyor. Aşırı sosyal biriyim diyenler de unutulmamış: Takvim erişimine izin verdiğiniz taktirde yakınlarınızdaki etkinliklerin tümü telefonunuzun takvimine işleniyor ve bu sayede telefondan etkinliklerin takibini yapabiliyorsunuz.

 

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Facebook Local APK dosyasını indirerek bulunduğunuz yerdeki mekanları ve etkinlikleri keşfetmeye başlayın.

Facebook Local ekran görüntüleri Facebook Local ekran görüntüleri Facebook Local ekran görüntüleri Facebook Local ekran görüntüleri Facebook Local ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder