Vero - True Social ikon

Vero - True Social APK

v0.9.3

Vero - True Social son zamanlarda popüler olmaya başlayan bir sosyal medya platformudur.

 

Facebook ve Instagram'a gibi bir sosyal medya platformu olan Vero, çalışma prensibi ile çok farklı bir deneyim sunuyor. Fotoğraf, video, mesaj, çıkartma ve konum paylaşma gibi Facebook'ta yapılan hemen her şeyi yapmanız mümkün. Vero'yu farklı yapan ise tüm paylaşımlarınızı ilgi alanlarına göre oluşturulmuş kategorilerde yapıyor olmanız. Uygulama içerisinde müzik, sinema, film, aşk, felsefe ve bilim gibi ilgi alanı kategorileri var. Yapacağınız tüm paylaşımlar uygun olan kategoriye gönderiliyor ve o kategoriyi takip eden kişler görebiliyor. Böylece insanlar ilgi alanına göre içerikleri takip etmiş oluyor. 

 

Vero'nun arkadaşlık ve takipleşme sistemi de oldukça başarılı görünüyor. Bir kişiyi arkadaş olarak eklemek yerine onu 'tanıdık, arkadaş, yakın arkadaş' şeklinde tanımlamanız gerekiyor. Bu sayede paylaştığınız içerikleri istediğiniz bir arkadaş sınıfına göndermeniz mümkün oluyor. Özellikle akraba ve samimi olunmayan arkadaş grupları düşünüldüğünde oldukça iyi bir özellik.

 

Android'deki tüm sosyal medya uygulamaları gibi Vero da tamamen ücretsiz. Son zamanlarda popüler olmaya başladı ama yeterli bir kullanıcı kitlesi yok. Facebook, Instagram ve Twitter'ın alışıldık sosyal medya tarzından farklı bir şeyler arıyorsanız Vero sizin için oldukça iyi bir alternatif olabilir.

Vero - True Social ekran görüntüleri Vero - True Social ekran görüntüleri Vero - True Social ekran görüntüleri Vero - True Social ekran görüntüleri Vero - True Social ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder