Threads ikon

Threads APK

v329.0.0.36.109

Threads Açıklama

Threads APK uygulaması ile konuşarak fikirlerinizi paylaşın.


Instagram tarafından Twitter platformuna rakip olarak geliştirilen Threads insanların düşüncelerini, duygularını ve hislerini yazarak paylaştıkları bir platform. Dünyanın her yerinden insanlarla herhangi bir konuda konuşmak istiyorsanız, Threads uygulaması tam olarak bunun için geliştirilmiş. Instagram ile uyumlu çalışan Threads, Insta takipçilerinizin threads profillerini görüntülemenizi ve onlarla iletişimde kalmanızı sağlıyor. Böylece Instagram takipçileriniz arasında bu uygulamayı kullanan varsa onlarla takipleşebiliyorsunuz.


Threads nedir? sorusuna cevap vermek gerekirse, uygulama temel olarak Twitter ile benzer özelliklere sahip. Kendi görüşlerinizi, düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşmanın yollarından birisini sizlere sunan bu uygulama ile özgürce düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Dünya çapında gelişmeler, kişisel ilgi alanlarına özel konuları takip etme, diğer insanların görüşlerini alıntılama ve beğenme gibi özellikler Threads uygulamasının öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor. Meta ekibi tarafından Instagram ile uyumlu geliştirilen Threads tamamen ücretsiz. Threads APK dosyasını hemen indirerek profilinizi oluşturabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Threads APK son sürüm güncellemesinde uygulama performansı geliştirilmiş.

Threads ekran görüntüleri Threads ekran görüntüleri Threads ekran görüntüleri Threads ekran görüntüleri Threads ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv329.0.0.36.109

GeliştiriciInstagram

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi20 gün önce

Eklenme tarihi06.07.2023 - 19:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme45

Dosya boyutu 61.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11465

GÜVENLİKİndireceğiniz Threads APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.instagram.barcelona

APK imzası: 0e9ddf68ed8a0ba71983a8ab96fb6ef722fd1f71

Threads eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Threads versiyonları:
  • 1. Threads v306.0.0.33.109
  • 2. Threads v289.0.0.77.109

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder