BeReal. Your friends for real. ikon

BeReal. Your friends for real. APK

v0.60.6

BeReal. Your friends for real. Açıklama

BeReal, arkadaşlarınızla günde bir kere fotoğraf paylaştığınız yeni nesil bir sosyal medya platformudur.


Your friends for real sloganıyla tanınan BeReal uygulaması fotoğraf paylaşma üzerine kurulu bir platform. Ancak bu platform bildiğimiz fotoğraf paylaşma platformlarından farklı özelliğe sahip. BeReal'de günde sadece bir kere fotoğraf paylaşabiliyorsunuz, üstelik bunu da 2 dakika içerisinde yapmanız gerek. BeReal'in temel mantığı günlük hayatınızdan bir kesiti platformdaki arkadaşlarınızla paylaşmak. 2 dakikalık süre kısıtı ve 1 kere fotoğraf paylaşma sınırının olmasının sebebi bu.


BeReal uygulamasının temel özellikleri şunlar:

  • Yapay zeka destekli kamera: Günlük hayatınızdan bir kesit paylaşmak için ön ve arka kamerayı kullanan özel kamera.
  • Keşfet: BeReal'de herkese açık olarak fotoğraf paylaştığınızda siz de diğer insanların fotoğraflarını keşfedebilirsiniz.
  • Yorumlar: Arkadaşlarınız tarafından paylaşılan BeReal'lara yorum yapın.
  • Harita: Arkadaşlarınız tarafından paylaşılan BeReal'ları harita üzerinde görerek arkadaşlarınızın nerede bulunduğunu görebilirsiniz.
  • iMessage çıkartmaları: BeReal'larınızı çıkartma olarak iPhone mesajlaşma uygulaması iMessage'da paylaşabilirsiniz.

BeReal platformu kendine özgü özellikleriyle milyonlarca insanın her gün kullandığı bir platform haline gelmiş durumda. Az önce dediğimiz gibi bu platformda günde bir kere fotoğraf, yani BeReal paylaşma imkânınız var. Bu paylaşımı da 2 dakikalık bir kısıtlama içerisinde çekmeniz gerekiyor. 2022 yılı en iyi Android uygulamaları arasında yer alan uygulamaya katılmak için BeReal APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. Platforma üye olduktan sonra siz de BeReal paylaşmaya başlayabilirsiniz.

BeReal. Your friends for real. ekran görüntüleri BeReal. Your friends for real. ekran görüntüleri BeReal. Your friends for real. ekran görüntüleri BeReal. Your friends for real. ekran görüntüleri BeReal. Your friends for real. ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.60.6

GeliştiriciBeReal

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.12.2022 - 13:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 11.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11231

GÜVENLİKİndireceğiniz BeReal. Your friends for real. APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bereal.ft

APK imzası: 1d14ab0c48b1b2ad252c79d65f48bae37aefe8bb

BeReal. Your friends for real. nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. BeReal. Your friends for real. APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder