IGTV ikon

IGTV APK

v173.0.0.40.120

Instagram'in yeni video servisi IGTV ile uzun kayıt videoları izleyebilir ve takipçilerinize özel videolar üretebilirsiniz.


Bildiğiniz gibi Instagram videoları 1 dakikalık kısa bir süreye sahip. Instagram bu süreyi arttırmak için IGTV servisini kullanıcılara sundu. Servis Instagram kullanıcılarının uzun süreli videolar oluşturarak takipçileriyle buluşturmasını sağlıyor. Özellikle fenomen kullanıcıları takip ediyorsanız IGTV sayesinde videoları silinme sorunu olmadan istediğiniz zaman izlemeniz mümkün oluyor.


IGTV Instagram'in beğeni ve mesajlaşma dahil her özelliğini destekliyor. Yani bir video üreticisini beğenebilir, Instagram Direct üzerinden mesaj gönderebilir ve diğer izleyicilerle yorum üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Instagram'in televizyon servisini kullanmak için IGTV APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Uygulamanın tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim. İyi eğlenceler.

IGTV ekran görüntüleri IGTV ekran görüntüleri IGTV ekran görüntüleri IGTV ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

IGTV APK son sürüm ile uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

IGTV için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce IGTV v85.0.0.21.100 için
Ben indirmedim ama bence güzeldir