Direct from instagram ikon

Direct from instagram

v65.0.0.12.86

Direct from instagram ile arkadaşlarınızla eğlenceli ve hızlı mesajlaşmanın tadını çıkarın.

 

Instagram'in mesajlaşma servisi Direct üzerine geliştirilen uygulama; tamamen yenilenmiş yapısıyla kullanıma açıldı. Uygulamanın asıl amacı Instagram arkadaşlarınızla mesajlaşmak üzerine. Buna ek olarak Snapchat tarzı eğlenceli filtreler, çıkartmalar ve komik surat animasyonlarıyla eğlenceli içerikler oluşturmanız ve arkadaşlarınıza mesaj olarak göndermeniz mümkün. Direct from instagram ile gönderilen fotoğraf ve videolar, mesajı gönderdiğiniz kişi tarafından yeniden düzenlenebiliyor. Bunu engellemek için tek yol mesajı/fotoğrafı okunduktan sonra hemen silinsin şeklinde ayarlamak.

 

Direct from instagram'i kullanabilmek için tabii ki bir Instagram hesabı gerekiyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra tüm arkadaşlarınız otomatik olarak senkronize ediliyor ve Instagram'da yapacağınız sonraki takipler de otomatik olarak Direct'e de ekleniyor.

 

Fotoğraf filtreleri ve eğlenceli çıkartmalar üzerine çok çalışan Instagram ekibi, Direct from instagram ile kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor. Arkadaşlarınızla sık sık eğlenceli ve komik mesajlar gönderiyorsanız Direct from instagram şimdiden olmazsa olmaz uygulamanız olabilir. 

Direct from instagram ekran görüntüleri Direct from instagram ekran görüntüleri Direct from instagram ekran görüntüleri Direct from instagram ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv65.0.0.12.86

GeliştiriciInstagram

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.01.2018 - 13:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme906

Dosya boyutu 35.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8023

Güvenlik seçicileri
Direct from instagram eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Direct from instagram versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder